Американець дійшов із Лос-Анджелеса в Сан-Франциско в костюмі ведмедя — так він збирав гроші на благодійність

33-річний американець Джессі Ларіос створив костюм ведмедя і 12 квітня пішки вирушив у ньому з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско. Таким чином він вирішив привернути увагу до проблеми психічного здоров’я та зібрати гроші на благодійність.

Про це пише  Громадське.

Ларіос подолав 770 кілометрів за дев’ять днів. Він не мав при собі нічого, крім мобільного телефону, туалетного приладдя, шкарпеток і ліхтарика.

Чоловік переміщався по шосе і гірських маршрутах, привертаючи увагу місцевих шерифів, які кілька разів перевіряли, чи живий «ведмідь», який відпочиває в траві на узбіччі.

Ларіос уточнює, що на три дні втратив орієнтир і провів у дорозі більше часу, ніж планував, але, попри це і незручність костюма, «відчував натхнення».

Американець розповів, що трохи жалкував про своє рішення, зіткнувшись із труднощами в дорозі, але підтримка підписників в Instagram допомогла йому досягти своєї мети.

«Через деякий час усередині костюму був справжній сморід, і я ледве зняв його. Але я просто продовжував йти і почувався таким натхненним», — зазначав американець.

Загалом Ларіосу вдалося зібрати 17 тисяч доларів (472 тисячі гривень), які він передасть Національному альянсу з психічних захворювань.

«Багато хто писав мені, що був схильний до темних думок і не почувався собою, але ведмедик, що йде в Сан-Франциско, відвертав від хмари негативу», — розповів Джессі Ларіос.

Він додав, що його робить щасливим той факт, що люди можуть бути натхненні чимось настільки простим, як переміщення костюмованого героя з одного місця в інше.

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector