Андрій бездоганний: гарний, розумний, добрий. Лиш одне викликає сумніви – увесь час просить гроші, каже, що свої вклав у справу

Як давно я мріяла зустріти такого чоловіка, як Андрій. Усі ж довкола були якісь недолугі. Той страшний, інший два слова зв’язати не в змозі. Ну як з таким жити? Мама мені вже жити не давала.

 – Як ти так перебиратимеш – нікого не залишиться! Тобі вже ж 29 років.

 – Не можу я аби з ким бути.

Їй Богу, я дівчина гарна, успішна, маю роботу, самотужки квартиру винаймаю, планую автівку купити.

І ось якось я сиділа в кав’ярні та чекала на подругу. Аж раптом підійшов він – молодий чоловік в костюмі та з надзвичайною посмішкою.

 – Я довго не наважувався підійти. А тоді подумав – як зараз цього не зроблю, то все життя шкодуватиму. Можна вас пригостити кавою?

 – Звичайно.

Ми розговорилися. Він був таким цікавим, розумним, що я написала подрузі не йти до мене. Ми обмінялись номерами та вже на вечір пішли разом у дорогий ресторан. Тоді ж стався невеличкий курйоз. Андрій забув гаманець, довелося мені заплатити. 

Та ми почали зустрічатись. Я не могла втратити такого парубка. Але вже за тиждень він прийшов до мене з проханням.

 – Розумієш, в мене зараз дуже складна ситуація. Я не хочу зганьбитись перед тобою, але ж я не планував зустріти зараз дівчину, не думав, що так станеться. Розумієш, усі свої заощадження я вклав у справу. Вона безпрограшна, тож вже за пів року я матиму солідні гроші та зможу придбати квартиру. 

 – Ти впевнений? Зараз так багато афер!

 – Ти мені не довіряєш? Я так і знав.

Пошепки

 – Та ні-ні! Не переймайся. Для мене гроші не важливі. Ми впораємось.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Наші стосунки дуже стрімко розвивались. За місяць Андрій переїхав до мене. Це було розумно, адже орендувати навіть кімнату в такій ситуації не варто. Я оплачувала усі наші гуляння, їжу і навіть одяг. Поступово витратила всі гроші, котрі відкладала на авто. А Андрій все запевняв.

 – Не переймайся, скоро я придбаю тобі значно кращу автівку з салону.

Та минуло пів року і нічого не змінилося.

 – Ну що там з тією справою, в яку ти інвестував?

 – Все чудово, але гроші виводити відразу не варто. Мої юристи радять зачекати. 

На свята він взяв чималу суму. Сказав, що хоче зробити мені гідний подарунок. Навіть показав, що в блокноті записує усе, що позичає. Тоді в мене з’явилися сумніви. Я розповіла усе подрузі.

 – Ти що! Це ж класичний альфонс! Вижени його негайно.

 – Чого ти так? Може він і справді вклав гроші. 

 – Кажу тобі – вижени, добра не буде. Висмокче з тебе все й покине.

Тепер я зовсім розгублена. Якщо не довірятиму Андрію – він образиться. Раптом це порядна людина? Я планувала нашу подорож в гори, коханий дорогий готель обрав. А зараз не знаю, що й думати. Як мені бути? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector