Андрій думав, що щасливо житиме з молодою коханкою, але його колишня вирішила провчити обох

Майже рік Андрій вів подвійне життя. Зранку цілував Лесю, діточок та їхав на роботу. Писав звіти, проводив конференції. А потім викликав таксі та дуже поспішав  – вдома на нього чекає Аліна. Молода дівчина, яка прийшла стажуватися на посаду секретаря у його фірму. І чимось вона зачепила – красива посмішка, струнка фігура й так оченятками стріляє. 

Але совість зжирала зсередини. Адже Леся чекає на нього, певно, приготувала фірмовий борщик, малюки хочуть погратися. А ще він обіцяв всією сімейкою піти у кіно на прем’єру мультика. Однак, всі думки були тільки про Аліну. Він хотів засинати та прокидатися тільки з нею. Тим паче дівчина вже сама починала розмову за спільне життя:

– Та нарешті зізнайся. Або ж я сама прийду до неї та про все розповім!

Андрій не міг більше мовчати. Тим паче того дня була річниця весілля з Лесею. Нехай це буде їх останнє свято. 

Леся тільки спокійно видихнула. Дістала з сумки пачку цигарок та закурила.

– Добре. Ми розлучимося. Я давно підозрювала, що у тебе є інша. Повір, жінка нутром відчуває конкурентку. Краще зараз обговоримо виплату аліментів. 

– Так, я буду приїздити до дітей та даватиму гроші…

– А мова не про тебе. Діти залишаються з тобою. Ти ж більше заробляєш, це твоя квартира, а я навіть не офіційно влаштована і зарплата у мене тільки 7 тисяч. Тому суд без вагань передасть дітей тобі під опіку. 

 Андрій не знав, що відповісти на таку заяву. 

– Тобто, ти хочеш сказати…

– Діти після розлучення житимуть з тобою. Вони можуть приїжджати на канікули до моїх батьків у село, я оплачуватиму всі витрати. Тим паче, тут у них школа, друзі. А я давно хотіла повернутися до рідної домівки. Тут мені не місце. 

Вже наступного ранку Леся стояла на пероні та чекала на потяг. Махала рукою діткам та зробила повітряний поцілунок. А колишньому чоловікові тільки єхидно підморгнула. 

Спершу Аліна дуже зраділа, що нарешті здихалася конкурентки. Але приємний бонус у вигляді дітей її не влаштовував:

– Як це вона залишила їх тобі? Знаєш, я хотіла, щоб ми були тільки удвох!

А у діток був норовливий характер. Зранку не хотіли прокидатися до школи, снідати, потім утікали з уроків, вчителька викликала Андрія до директора. Могли навмисне збитків вдома наробити. Чи це вони так мстили за матусю? 

“І як Леся дала собі ради з цими бешкетниками? Зараз її допомога мені дуже знадобилася” – думав чоловік. 

Однак, колишня жінка поїхала з подругами на відпочинок та повернеться тільки через тиждень. 

Аліна, до речі, не витримала такої відповідальності та вже через 3 дні сказала Андрієві, що між ними все закінчено. Ну, тобто, кинула його напризволяще. 

– Я тобі не нянька та не кухарка. Сам виховуй своїх дикунів! 

І так Андрій залишився на одинці зі своїми проблемами. Тоді він зрозумів, що означає материнство. Робити сніданок та домашні завдання, прибирати у квартирі, готувати їсти, слідкувати за порядком. А колись він дорікав Лесі, коли та хотіла замовити їду з ресторану.

“У нас повний холодильник, приготуй щось!” – різко реагував на такі прохання. 

Від деяких родичів та друзів Лесі дуже перепало. Всі називали її зозулею, мовляв, кинула діток напризволяще. А жінці до ґудзика на такі зауваження. І заблокувала номер Андрія. Тепер він для неї чужий чоловік. Так, помилка юності.

Адже скільки чоловіків йдуть з родини та залишають жінку з дітками? Тисячі, якщо не мільйони. І компенсують відсутність виховання та уваги грішми. Хоча, радше, такі суми нагадують смішні копійки. Тому Леся вирішила боротися з таким стереотипом. 

Жінка вчинила правильно? Ви осуджуєте такий вчинок чи навпаки – підтримуєте?  

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector