Анекдот: якось король, бізнесмен і логіст потрапили в пекло

Померли якось король, бізнесмен і логіст і потрапили в пекло. Сидять там і чекають, що буде далі. І переживають кожен про своє. І тут входить чорт.

– Нехай буде так, – каже, – дам я вам зателефонувати, щоб ви заспокоїлися і дізналися, як там без вас ваші справи йдуть. Це ваше право. Але за дзвінок потрібно буде заплатити.

Всі троє погодилися.

Першим дзвонив король. почав дізнаватися все, що турбувало – хто тепер замість нього став королем, як королева, як королівські діти, чи розумний і хороший новий король, чи добре при ньому живеться. Ну і інші всі питання вирішував. Наговорився, заспокоївся, поклав трубку. Чорт каже йому:

– Ваш дзвінок коштує 100 тисяч доларів.

– Дорого. – подумав король. – Все одно ж помер, нащо мені тепер ці гроші. Хоч дізнався, як вдома справи – і на тому спасибі. А то робити немає що, часу багато, замучився б.

Розплатився король з чортом.

Наступному дали подзвонити бізнесменові. Він дізнався, як справи в бізнесі, хто прийшов на його місце, як розподілили спадок, як вдова, чи знайшла нового чоловіка, як діти ділять гроші, чи не бракує їм грошей. Заспокоївся, відвів душу і поклав трубку.

– З вас мільйон доларів, – каже чорт.

Пошепки

– Ну і ціни тут. – Подумав бізнесмен. – За пару хвилин розмови взяв як за пів року. Але навіщо мені тепер ці гроші, вдома все добре, ніхто не бідує. Віддам в подяку за дзвінок.

Розрахувався і бізнесмен. І ось дійшла черга до логіста. Дали зателефонувати йому.

А він на роботу подзвонив, ні як сім’я, ні як діти – нічого не запитав. Тільки почав робочі моменти вирішувати: судно встало, чому, які вжиті заходи, як заправили машину, поміняли шини чи ні, скільки віддали грошей за це, коли вантаж прибуде і так далі … Говорив години три.

Закінчив розмову, видихнув і поклав трубку.

– З вас 10 доларів, – каже чорт з посмішкою.

І тут почали обурюватися король з бізнесменом – мовляв, як це так ?! Він розмовляв цілих 3 години, а ми по кілька хвилин.

Чорт засміявся і сказав:

– Це був дзвінок з пекла в пекло. Він безлімітний і безкоштовний, всередині мережі.

У кожній професії свої труднощі і особливості. Є професії, які не потребують постійної відповідальності та уваги – відпрацював день і вільно пішов додому. А є професії, які стають способом життя. Їх не можна вимкнути або призупинити хоча б на хвилинку – інакше вся справа пропаде і піде крахом. І ці професії цінуються, оскільки це – титанічна праця.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector