Анекдоти про буденне: смішні жарти та історії з життя звичайних людей

Щодня трапляється безліч подій, чимало з яких стають веселими розповідями. Пропонуємо вам підбірку кумедних анекдотів, які з’явилися завдяки буденним ситуаціям.

Сідайте, щоб не впасти від сміху, й читайте кумедні розповіді!

***

Іде солдат з батьком вулицею, а на зустріч їм чотири дівчини в міні-спідницях. Солдат зупинився як вкопаний і уважно дивиться на дівочі ноги. Ті вже й пройшли, а він усе дивиться їм услід. А потім похитав головою і каже батькові: А одна з них ішла не в ногу. 

***

– Чули, вчора про нудистів передача була?

– А то хто такі? Самі нудяться чи на інших нудьгу наганяють

***

Сидимо ввечері сім’єю на дивані перед телевізором. Кіт батьків (величезний британець, 6-7 кілограм) розлігся на кріслі. Через деякий час з крісла доноситься незадоволене м’явкання. Тато швидко встає з дивана, підбігає до кота і обережно перевертає на інший бік. Кіт позіхає і знов засинає. Побачивши наші запитальні погляди, тато пояснив: “Незручно лежав”.

***

Познайомився на сайті знайомств з дівчиною. Симпатична, на побачення прийшла без запізнення. Посиділи в кафе, а потім пішли гуляти. Проходимо повз відділення поліції, вона мене зупиняє біля стенда «Їх розшукує поліція», показує на фото жінки і каже: «Це мама моя». А потім розсміялася в голос і різко замовкла, додавши: «Я не жартую, це правда моя мама. Уже 6 місяців в розшуку».

***

Пошепки

Одного разу в дитинстві я гралася в городі і якимось чарівним чином викопала КРОТА. І побігла до мами зі словами: «Дивись, яка страшна собачка!» Мама досі кротів боїться. І мене. Трішки.

***

Від боязні польотів добре допомагає алкоголь. Я одного разу пропив все, що відкладав на відпустку, і ми нікуди не полетіли! Страх, як рукою зняло! 

***

Пішла з дому без ключів. Мамі знадобилося терміново піти. Приходжу додому, ключів немає, вдома нікого. Прочекав в під’їзді 3 години, коли тато відкрив двері побачила на столі записку «ключі у сусідки». Це що за логіка, залишити на столі зачиненої квартири записку про те, де ключі?

***

Кращий спосіб розповсюдження інформації: 1. Телебачення; 2. Інтернет; 3. «Дівчата, це тільки між нами…». 

***

Почала зустрічатися з хлопцем. Запідозрила, що з ним щось не так, коли він у кафе потримав мені куртку, допоміг одягтися. Підозри посилилися, коли він притримав для мене двері. Коли на виході з автобуса він подав мені руку, сумнівів уже майже не було. А коли ми підійшли до величезної калюжі і він, піднявши мене на руки, переніс через неї, я зрозуміла остаточно – я зустріла мамонта. 

Розповідайте веселі історії, які траплялися з вами! 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector