Анна весь день працювала на городі, після чого потрапила в стаціонар. І тоді її синам стало дуже соромно

Для Анни сім’я завжди була найвищою цінністю. Вона дбала про свого чоловіка і двох синів, а коли батька не стало, то виховання хлопців повністю лягло на її плечі. Жінка робила все можливе, щоб у її діти ні в чому собі не відмовляли.

Анна познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком у ранньому віці і доволі швидко стала матір’ю. Все було чудово, поки її коханий не захворів. Лікування виявилося марним і жінка залишилася вдовою з 9-річним та 10-річними хлопчиками. Їй було дуже боляче, але вона знала, що не може розслаблятися і впадати у відчай.

Одразу ж вона влаштувалася на додаткову роботу, відмовилася від відпочинку і направила усі свої сили на виховання дітей.

Матір мріяла, щоб її сини мали все те, що й однолітки: стильний одяг, сучасну техніку і шкільне приладдя. А ще вона хотіла, щоб вони успішно закінчили навчання і вступили в престижний вуз.

Так і сталося. Хлопці здобули вищу освіту, а потім влаштувалися на пристойну роботу. У кожного розпочалося особисте життя. Анна була щасливою, що доля усміхнулася її дітям. Ще більше радості було в жінки, коли сини обрали собі відмінних дружин. Та матір продовжувала дбати про хлопців і відкладати гроші з пенсії, щоб якось їм допомогти.

Діти регулярно дзвонили до Анни, адже вона жила окремо. Якось жінка вирішила піти на город, але від перевтоми їй стало настільки погано, що довелося викликати швидку допомогу. Так вона опинилася в лікарні. 

Коли сини дізналися, що на лікування матері потрібна велика сума грошей, то почали дорікати старенькій. Мовляв, навіщо було тягнути до останнього? Якби вона швидше звернулася до медиків, то вдалося б уникнути цих витрат. Натомість тепер хлопцям треба думати, де взяти кошти.

Проте жінку захистила одна з невісток, яка сказала:

– Хіба ви забули, що ваша матір багато років працювала без відпочинку, щоб ви мали все необхідне? Вона у всьому собі відмовляла і зовсім не шкодувала власних сил, аби дати синам найкраще! А ви ще насмілилися її засуджувати? Ось така ваша подяка за всю цю допомогу і турботу протягом років?

Після цих слів чоловікам стало справді соромно. Вони одразу згадали яскраві моменти з дитинства, коли мама відмовлялася їсти м’ясо, мовляв, не любить його. Насправді вона це робила лише заради власних синів.

Чоловіки без вагань попрощалися зі своєю нерухомістю. Вони переїхали в скромніше житло, а виручені кошти витратили на лікування мами.

Анні пощастило, що у неї є мудра невістка, яка змогла достукатися до серця синів.

А як би ви вчинили на місці синів?

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector