Apple попалася на брудній справі

Виявляється, Apple відноситься до вірних фанатів дуже нешанобливо.

Користувач Reddit з ніком TeckFire звернув увагу, що iPhone 6s зі старою батареєю працює значно гірше, ніж та ж модель з новою.

Він зауважив, що його смартфон від Apple став працювати значно повільніше, навіть після оновлення. Після цього він скористався iPhone 6 Plus, який належав його братові, і виявив, що той працює швидше. Після цього TeckFire вирішив замінити батарею на своєму смартфоні.

Перед заміною він провів тестування в Geekbench, яке показало 1466 балів в одноядерному тесті і 2512 — в багатоядерному. Ці показники значно нижчі середніх — 2330 і 3984 відповідно. Після заміни батареї одноядерний тест показав 2526 балів, а багатоядерний 4456. Знос батареї користувача TeckFire становив 20%.

Крім несподіваних результатів тесту продуктивності, він також зазначив, що Apple уповільнює роботу смартфонів зі старими батареями.

“Я можу зробити висновок, що Apple навмисно уповільнює роботу смартфонів, коли їх батарея зношується, щоб зарядка могла протриматися весь день. Це також означає, що iPhone може працювати дуже повільно без очевидних причин. Проведіть тестування і зрозумієте, що так уповільнює ваш смартфон.»

Раніше група біологів під керівництвом Джона Хілдбранда (John A. Hildebrand) з Інституту океанології Скриппс (Сан-Дієго, Каліфорнія) провела аналіз сигналів, які записувалися протягом двох-трьох років. За цей час накопичилося близько 50 мільйонів сигналів.

Для вирішення цієї проблеми вони вирішили застосувати машинне навчання, що означало, що машина повинна сама, без налаштувань вчених, розпізнати характер звуків.

Vika
Загрузка ...