«Аватар»: як виглядає без гриму актриса, яка зіграла роль Нейтірі

В нашому світі цінується все незвичне та оригінальне, це стосується і зовнішності. Екзотичні дівчата привертають значно більше уваги, однією з таких актрис є Зої Салдана. Вона затребувана в Голівуді й отримала популярність далеко за межами США, а все через те, що в її жилах тече кров предків різних національностей, що додає їй ще більшої яскравості. 

Сьогодні ми хочемо детальніше поговорити про актрису, яка зіграла роль Нейтірі у фільмі “Аватар”. Ця фантастична кінострічка здобула серця багатьох шанувальників, а деяких з них досі цікавить, чому головна героїня наділена такими дивними рисами.

Як пройшли дитинство і юність Зої

Зої Салдана з дитинства захоплювалася танцями, демонструвала неймовірну пластичність та граційність, однак життя в неї склалося не так солодко. Ще у віці дев’яти років вона втратила батька, матір не могла впоратися з трьома дітьми (оскільки в Зої є ще двоє сестричок), тому згодом одружилася вдруге з чоловіком, який мав сина від першого шлюбу. 

Зої Салдана в школі була справжньою красунею,  довге темне волосся, оксамитова шкіра та карі очі не залишали нікого байдужим. Дівчина усвідомлювала свою красу, тому вирішила використовувати цей дар розумно. В сімнадцять років вона вже була самостійною, танцювала в хореографічних колективах, а ще брала участь в різноманітних виставах театру. Саме тоді Зої вирішила, що хоче поєднувати ці два види творчості.

Перший кінодебют відбувся ще в 2000-му році, в картині «Авансцена». Однак ця роль не принесла бажаної популярності дівчині.

На піку популярності

На сьогодні Зої Салдана є надзвичайно популярною, адже вона грала ролі в таких видатних кінострічках, як «Барабанний дріб», «Перехрестя», «Термінал», «Винагорода», «Пірати Карибського моря», «Кардіолог», «Сузір’я ».

У долі кожного відомого артиста настає «зоряний час», коли він отримує головну роль свого життя. У Зої цей період настав після виходу в прокати фантастичного фільму про інопланетян “Аватар”.

Нейтірі має незвичайну зовнішність, як і сама Зої.  Цей персонаж дуже полюбився багатьом, тому згодом зняли ще й другу частину фільму. 

Якщо говорити про саму ж актрису, то можна з впевненістю сказати, що вона слідкує за собою, володіє неймовірною фігурою, а ще обирає чудові елегантні сукні для створення розкішних образів. 

Щодо особистого життя, то Зої не дуже його афішує, відомо, що кохання вона зустріла в 2013 році.

Ось така вона, неземна Нейтірі з улюбленого фільму «Аватар».

Вам подобається ці актриса?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector