Авокадо — найздоровіша в світі їжа

Дуже корисний фрукт!

Білки, жирні кислоти, вітаміни і мінерали, всі вони містяться в одному плоді —  авокадо. Вживання авокадо — це як повна їжа з різних видів їжі, і це лише одне з багатьох переваг авокадо.

Крім того, що авокадо має дивовижні переваги для здоров’я, це також дуже поживна їжа. Авокадо багате білками (4,02 грама, в порівнянні з яблуком, яке містить 0,47 грама), клітковину (13,5 грама), а також містить антиоксиданти.

Авокадо містить багато калію і разом зі споживанням натрію через сіль захищає артерії від пошкоджень. Сіль, яку ми споживаємо в великих кількостях, є ризик для серця і серцево-судинної системи, але при вживанні авокадо ми зменшуємо цей ризик.

Фолієва кислота всього в одному авокадо становить 23% наших щоденних потреб і грає важливу роль в захисті серця, а також фолієва кислота дуже важлива під час вагітності, тому що вона запобігає появі аномалій у дитини.

Ще один сильний аргумент, який змусить вас поїсти авокадо, — це жирні кислоти. Жирні кислоти, що містяться в авокадо, такі ж, як і в оливковій олії, і є найбільш здоровими жирними кислотами, відомими науці, які запобігають рак молочної залози і серцеві захворювання. Якщо ваш холестерин є проблемою, авокадо є відповіддю.

Споживання авокадо також корисно для очей, тому що авокадо містить лютеїн (один з багатьох природних пігментів). Ця речовина запобігає катаракту і дегенерацію жовтої плями.

Авокадо для зниження ваги

Користь для здоров’я авокадо добре відома, але мало хто знає, що авокадо дійсно може допомогти з втратою ваги. Хоча авокадо є «жирним» фруктом, він корисний при втраті ваги.

Мононенасичені жири, які також присутні в авокадо, діють по шляху, який забезпечує вас ситістю і задоволеністю, зменшує спокусу вживання шоколаду і солодощів. Крім того, авокадо запобігає захворюванням, викликані дефіцитом вітамінів або мінералів, що часто зустрічається при незбалансованій дієті.

Але дуже важливо знати, що 125 грамів авокадо містять на 200 калорій більше, ніж інші фрукти і овочі, але менше, ніж картопля-фрі, печиво та інші солодощі.

У наведеній нижче таблиці ви можете побачити багатство вітамінів і мінералів, які містяться тільки в одному середньому авокадо.

Калій 975 мгВітамін А 293 МО
Фосфор 105 мгВітамін C 20,1 мг
Магній 58 мгВітамін B1 0,135 мг
Кальцій 24 мгВітамін B2 0,261 мг
Натрій — 14 мгНіацин (В3) 3,493 мг
Залізо 1,11 мгФолієва кислота (B9) 63 мкг
Селен 0,8 мкгПантотенова кислота (B5) 2,729 мг
Марганець 0,285 мгВітамін B6 5,17 мг
Мідь 0,382 мгВітамін Е 4,16 мг
Цинк 1,29 мгВітамін До 42,2 мкг

Консультант культуристів:
культуристи, які шукають здорові і ідеальні жири до і після важкого тренування в поєднанні зі своїм білковим коктейлем, повинні вживати авокадо.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: