Авокадо з кісточки, і при яких умовах рослина буде давати плоди

Авокадо містить гладку й велику кісточку, яку не обов’язково викидувати, адже посадивши її в грунт, ви отримаєте миле деревце.

І сьогодні ми вам розповімо, як виростити авокадо в домашніх умовах. 

ЯК ПОСАДИТИ КІСТОЧКУ АВОКАДО

ПРОРОЩУЄМО КІСТОЧКУ

Спершу придбайте стиглий авокадо, а потім вийміть кісточку. Найкраще садити кісточку великих розмірів, адже вона містить більшу кількість необхідних мікроелементів. 

Її слід ретельно промити, щоб не залишилося взагалі ніякої м’якоти.

Візьміть зубочистку і з її допомогою зробіть  три заглиблення в трьох місцях на 3 мм. Три зубочистки потрібно залишити всередині. Потім тупим кінцем помістити її в посудину з водою. 

Зубочистки не даватимуть кісточці зануритися в воду повністю. Частина з проколами має залишитися зверху. Протягом трьох тижнів верхня частина повністю підсохне й на її поверхні мають з’явитися тріщинки. Саме з них будуть проростати коріння.

Слідкуйте за тим, щоб коріння перебувало у воді. Пересадити кісточку в грунт тоді, коли рослина досягне висоти 4-5 сантиметрів.

ВИСАДЖУЄМО КІСТОЧКУ В ЗЕМЛЮ

Кісточка має висаджуватися при комфортних умовах. 

Спершу створіть хороший дренаж, для цього використовуйте горщики 25 см в діаметрі, а на дно викладіть 2 см керамзиту. Все слід заповнити грунтом, що складається з перегною, піску, садової землі й торфу в однакових пропорціях.

Кісточку потрібно занурити в грунт, але паросток залишити на поверхні землі. Поливати рослину відстояною водою. 

ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНОЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Помістіть авокадо на сонячну сторону, щоб рослина утримувала максимальну кількість світла. Також слідкувати за регулярним поливом, щоб підтримувати оптимальну вологість землі. Якщо ви допустили надмірний полив, то листя почне жовкнути.

Потрібно памятати, що природним середовищем авокадо є тропіки, тому потрібно підтримувати відповідний температурний режим:  мінімальна температура повітря має бути не нижче 16 градусів тепла. Влітку оптимально 22-28, взимку 18-20 градусів.

З березня по вересень потрібно підгодовувати рослину, для цього достатньо використовувати спеціальні суміші для цитрусових. 

Авокадо зацвіте вперше після 5 років вирощування. Зазвичай в домашніх умовах воно не дає плодів, але у вас все-таки є шанс їх отримати. 

Для цього потрібно мати два-три дерева, щоб відбулося перехресне запилення.

Ось так виростити авокадо з кісточки!

Вам була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: