Бабуся попросила мене поступитися нижньою полкою в поїзді, але я відмовила їй

Нам з сестрою захотілося поїхати у відпустку на море. Ми забронювали готель і купили квитки на потяг. Наші місця були в одному відсіку на верхній та нижній полиці. Здавалося, що ця подорож має бути ідеальною, але настрій нам зіпсували доволі швидко. У вагон зайшла бабуся, яка одразу поставила перед фактом, що ми повинні поступитися їй місцем на низу. Від слів вона швидко приступила до дій і сіла мені на ноги, щоб я встала якомога швидше.

Я все розумію, але мій комфорт для мене завжди був в пріоритеті. Саме тому я заздалегідь подбала про квитки, щоб їхати так, як мені буде зручно. Звичайно, літній людині не легко буде на верхній полиці, але хіба я маю через це хвилюватися? На мою думку, це виключно проблеми бабусі або тих, хто зекономив на її квитках і придбав дешевше місце.

Як тільки стара почула категоричну відмову, то здійняла справжній скандал. Вона викликала провідницю, яка нічого не могла вдіяти, адже я жодним чином не порушувала закон. 

Все ж жінка намагалася вмовити мене поступитися, мовляв, потрібно поважати старших людей. Та я не збиралася йти у когось на поводу, тому спокійно відмовила. Шукати вихід з конфлікту довелося начальнику поїзда. Він знайшов для бабусі вільну полицю в іншому вагон. А це означає, що вільні місця все ж були, тому старенька намагалася зекономити, маніпулюючи добрим серцем інших людей.

Пошепки

Зрештою поїзд рушив. Через деякий час сестра сіла поруч і сказала:

– Ти така смілива! Я б давно мовчки поступилася…

Я вважаю, що маю рацію в цій ситуації. Гроші за місце я заплатила, тоді чому повинна мучитися? Нехай кожен несе відповідальність за себе, а не намагається схитрувати і нажитися на інших. 

А ви згідні з думкою жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector