Бабуся зберігає плівку в холодильнику. І була приємно шокована, коли дізналася, для чого це треба робити!

Декілька днів тому ходила до бабусі в гості. І коли відкрила холодильник, то дуже здивувалася. Адже знайшла на кожній поличці такий пакетик.

Думала його викинути геть. Однак, бабуся розповіла, що ці пакетики дуже корисні. А ви взагалі знали про такий лайфхак? 

Отож, ці пакетики допомагають боротися з поганим запахом у холодильнику. Адже ми частенько купуємо продукти і можемо про них забути. У мене, наприклад часто псуються помідори та сир. Тому і потім смердить весь холодильник і треба ретельно відчищати.

В деякі пакетики бабуся замотує шкірку від мандарина, яку посапала сіллю чи кавою. Вони активно всмоктують в себе поганий запах. 

Також вона змочує губку для миття посуду водичкою та ставить біля стінки холодильника. Вона забирає зайву вологу і не з’являється лід на стінках. Але важливо її часто змінювати, щоб всередині не утворилася пліснява чи грибок. 

Пошепки

Можна використовувати плівку за її зазначенням – обмотувати порізані фрукти та овочі. Так вони довше будуть зберігати свіжий вигляд. Наприклад, навіть той лимон чи помідор. 

Бабуся ще постелила на кожну поличку такий пакетик. Ну, буває, що соус розлився чи мед потік. Також цей пакетик захищає полички від подряпин жорстких, металевих банок з-під тунця чи іншої консервації. 

І ще один лайфхак від бабусі – вона поставила дощечку для нарізання овочів як додаткову поличку. Однак, треба дивитися, аби ширина ідеально підходила для холодильника. 

А які способи знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector