– Бабусю, в нас м’ясо лиш раз на тиждень. Мамі важко! – Почувши слова онуки, я заплакала

Я ніколи не втручалась в особисте життя сина. Це для мене табу. Та те, що він зробив з Діаною – вже занадто. 

Вона була його першою дружиною. Я відразу збагнула – це добра й щира дівчина. Жили вони зі мною. Ми гарно ладнали. Згодом Діана народила донечку. А син мій, Кирило, дедалі частіше десь пропадав. Додому повертався пізно, напідпитку. Згодом й ночував невідомо де.

А тоді якось прийшов і заявив:

 – Все Діано, не кохаю я тебе! Забирайся геть!

Зі сльозами на очах вона збирала речі: свої й доньки. А я сварилась із сином. Та він мене не слухав, казав, що я не маю права, щось вирішувати. І взагалі, цю квартиру батько йому залишив. Навіть погрожував, що й мене вижене, уявіть.

Діана пішла. Жила десь у подруги. А тоді орендувала однокімнатну квартиру на околиці. Час від часу я до неї їздила. Завжди гостинці привозила. Тим часом син вже нову дівчину привів – Олесю. Вона поводилась нахабно, наче я взагалі вдома ніхто. Та за кілька місяців я дізналась, що й вона вагітна. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Життя з новою невісткою було жахливим. Після народження дитини, вона залишала малюка на мене й десь вешталась з Кирилом. Син постійно вимагав в мене гроші. Я часом щось давала, та що там моєї пенсії. А нещодавно я поїхала до Діани. Онуці вже п’ять років, та вони досі живуть в жахливих умовах. Колишня невістка важко працює, але справитися з фінансами не може. 

Пошепки

Коли я приїхала, Діана попросила посидіти з онукою кілька годин. Вона ходила прибирати до сусідки, яка їй щось там за це платила. Перш ніж йти сказала погодувати дівчинку. Я дістала з холодильника пюре. Та нічого до нього не знайшла:

 – А що м’яска немає у вас?

 – Ми їмо м’ясо лише раз на тиждень! Мама не може купувати частіше, їй важко! – сказала моя маленька онука. 

Я заплакала, не могла стриматись. Відтоді вирішила частіше приїжджати. Грошей синові більше не давала, казала, що нема, все Діані відвозила. Та якось він про це дізнався. Влаштував страшний скандал, крики чули усі сусіди. Репетувала й Леся. 

В розпачі я подумала, що не матиму нормальну старість вдома. Й подумала, що краще мені піти з дому. Хоча страшно, що буде з маленьким онуком. Скажіть, як мені бути? Запропонувати Діані жити разом чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector