Бачите гарну жінку? Подякуйте її чоловікові – це його заслуга

Багато років я працювала з людьми. І звісно, спостерігала за ними. За цей час я збагнула одну дуже цікаву річ – якщо жінка красива, треба дякувати чоловікові.

І ні, це не стосується жінок, як незаміжні. Вони завжди красиві. В шлюбі ж все інакше. Подивіться довкола! Усі жінки у шлюбі марніють, вони в’януть на очах. Постійно заклопотані жертвують власними потребами. Спочатку шкодують на себе грошей, обираючи якусь річ для оселі або дітей. А згодом не залишають навіть хвилинки для догляду за собою.

Тож якщо жінка гарна – це заслуга чоловіка. Можна сміливо підійти до нього і зі вдячністю потиснути руку. Можете не сумніватися, такий чоловік з повагою ставиться до жінки, цінує її й ніколи не засмучує. Він намагається вберегти кохану, захистити її від поганих людей.

Він ніколи не примушуватиме її прибирати й готувати після роботи, а замовить вечерю з ресторану. Він зробить все, аби кохана почувалась комфортно.

Такий чоловік важко працюватиме, аби сім’я жила в гарних умовах і мала все необхідне. І ніколи не шантажуватиме жінку грошима. Він розумітиме, що гарне самопочуття та спокій надзвичайно важливі. Розумний партнер знатиме, що його обраниці потрібні гроші на догляд за зовнішністю і ніколи не дорікатиме цим.

Пошепки

Він дякуватиме коханій за те, що погодилась подарувати йому дітей. Охоче допомагатиме доглядати малюків. 

Чоловік гарної дружини ніколи не дорікатиме їй через помилки, вади й не порівнюватиме з іншими. Адже жінка прекрасна, коли щаслива.

Він завжди намагатиметься зрозуміти, навіть якщо це складно.

Тож любі чоловіки – хочете гарних жінок – дбайте про них!

А ви багато знаєте гарних заміжніх жінок? В чому їх секрет?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector