Багато хто думає, що мир – то відсутність війни. Але мир є це дещо більше

Важко уявити більш мудру та близьку до Бога людину в сучасній Україні, ніж блаженніший Любомир Гузар. Та він був не просто служителем церкви, а справжнім філософом і патріотом. Його слова актуальні завжди. В них можна знайти натхнення і підтримку навіть у найважчу мить.

Прочитайте уважно і ви все зрозумієте:

“Моє велике бажання – бути Людиною. Багато зустрічаю осіб, але мало серед них людей у повному значенні того слова. Зустрівшись з такою Людиною, ви відходите від неї кращі.

Кожний із нас, окрім основного дару – життя, одержує багато інших дарів: покликання, таланти тощо, одержує щось на дорогу життя. Нам треба усвідомити собі дуже одну велику правду, а саме: ми одержуємо справді дуже багато дарів від Бога, але не лише для нашої вигоди чи користи, а й для добра ближніх.

Пошепки

Багато хто думає, що мир – то відсутність війни. Але мир є це дещо більше. Мир – ще й добрі стосунки між людьми, коли ми не брешемо один одному, не шукаємо вигоду, не бажаємо зла. Мир треба нести кожного дня, кожного дня треба налагоджувати контакти між людьми, шукати доброго спілкування.

Щоб бути щасливим, треба бути добрим, і це потребує кропіткої праці. Ми щодня мусимо робити вибір. Немає легкого шляху «бути собою». Але «бути собою » – це єдиний гідний шлях.

Пам‘ятаймо, що любов – це основа всього на світі!”

Блаженніший Любомир Гузар

Народився майбутній Глава УГКЦ (2001–2011) Любомир Гузар 26 лютого 1933 року в родині Ярослава Гузара та Ростислави Демчук у Львові, де закінчив народну школу та перший клас гімназії. Прадідом Любомира був о. Дмитро Гузар — священник УГКЦ, батько Лева Гузара і тесть письменника, нотаріуса Володимира Левицького (більше відомий за псевдонімом Василь Лукич).

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector