Багато років на мої зради дружина очі закривала. Та я виправився. І ось тепер в 52 роки вона вирішила відомстити

Звичайно, я й самий не янгол. Так склалося, що жіночої уваги мені ніколи не бракувало. Та у 24 роки я одружився. Наталя була чудовою, доброю та чуйною. Вона відразу завагітніла. Та виявилось, що я не готовий до подружнього життя. Доки вагітна дружина сиділа вдома я бігав до коханок.

Наталка завжди здогадувалась. Спочатку сварилась зі мною, погрожувала, що піде. Та я знав, що з малою дитиною на руках – вона не наважиться. А потім вона завагітніла вдруге. Врешті в нас були чудові діти. І попри усі свої вади, намагався залишатись добрим батьком. Та згодом донька дізналась про мої зради:

 – Тато, в нас така хороша сім’я, як ти можеш так чинити з мамою?

Мені було соромно. Намагався змінитися, але врешті однаково скакав в гречку. Лишень шість років тому я вирішив, що настав час припинити походеньки. Не буду приховувати, в 48 років вже не так багато жінок звертали на мене увагу. Можливо це й вплинуло. 

Стосунки з дружиною поступово налагодились. А потім почалась війна і вона з дітьми поїхала до Швеції, де жила її сестра. Я ж пішов на фронт, адже в минулому мав військовий досвід. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І що, кілька місяців тому Наталя повідомила, що збирається розлучитися зі мною. Я вухам своїм не повірив. А тоді донька зізналася:

Пошепки

 – Знаєш тато, лише тут я нарешті побачила, що мама щаслива. Що її кохають. Не повіриш, та вона навіть молодша на вигляд.

 – Що, вона там іншого знайшла?

 – Так, він її кохає і вперше в житті, вона не переймається, що її зрадять.

 – Але ж це не чесно. Я тут на війні, а вона там романи крутить.

 – А до цього чесно було? Ти гуляв, доки вона вагітна була. Мені навіть друзі розповідали про твоїх коханок. Ти хоч уявляєш, яке це приниження?

Діти підтримують колишню. А я вважаю, що вона вчинила підступно. Ніхто їй не заважав розлучитися, коли дізналась про мої зради. Сама вирішила очі закривати.

Думаєте, дружина гарно вчинила?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector