Багато років я коханець дружини багатія. Та тепер вона хоче більшого, а я не впевнений

Лишень не думайте, що я альфонс. Мені 24 роки, маю роботу, винаймаю житло. Щоправда, квартиру частково оплачує моя кохана Тетяна. Та це була її ідея, аби ми мали змогу спокійно десь зустрічатися. Раніше ховалися по готелях. Її чоловіка усі в місті знають, тож важливо, аби нас не бачили. 

Я познайомився з Танею три роки тому. Підпрацьовував в кав’ярні баристою. А вона щодня приходила на каву і фліртувала зі мною. Така вишукана, гарна. На той момент їй було років 35, та такої красуні я ще не бачив. У моєму оточенні були самі дівчатка, й нігтя моєї коханої не вартували.

Тож ми почали зустрічатись. Це був палкий роман. Тетяна розповідала, що зовсім не кохає чоловіка, вийшла за нього, адже сама з бідної сім’ї й хотіла вибратися з того. Мріяла про достаток. Та потім зрозуміла, що помилилась, адже любові в шлюбі не знала. Та після нашої зустрічі все змінилось.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – То покинь його! Будемо разом!

 – Я зроблю це пізніше, треба назбирати трохи грошей.

Пошепки

Ми зустрічались весь цей час. Спочатку я хотів, щоб вона розлучилась, та згодом збагнув, що так навіть краще. Я б не зміг утримувати таку жінку. Її гардероб дорожчий за квартиру. А всі косметологи, примхи. Працювати Таня точно не схоче.

І ось місяць тому вона заявила:

 – Все, я вирішила розлучитись. Ми нарешті будемо жити разом, створимо сім’ю. 

Я мав би бути щасливим. Та виявилось, що все не так просто. Усі ці роки кохана оплачувала наш відпочинок, допомагала мені фінансово. Але ж тепер вона не зможе цього робити. Та й взагалі, я ніколи не думав, що Таня наважиться на цей крок. Врешті вона вже не молода, а я ще хочу сім’ю, дітей.

Скажіть, як мені вчинити? Можливо варто вмовити мою подругу не йти від чоловіка? Та чи не покине вона мене після цього?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector