Багато цікавих пасажирів зустрічала в “Укрзалізниці”. Але таку нахабу бачила вперше та вирішила провчити!

Нещодавно до мене у гості приїхала кумася Олена з онуками. А їхала вона аж зі Збаража до Івано-Франківська. Ми давно не бачилися, хотіла зустрітися, ще й сказала, аби ночували в моїй квартирі, а не платити за номер у готелі чи хостелі. 

Однак, її поїздка не минула без пригод:

– Я забронювала квитки. Тільки вже у вагоні побачила, що у нас різні місця. Якраз до купе зайшла така дівка молода, десь років 20-22 на вигляд. Я попросила її помінятися квитками, аби онуки їхали зі мною. 

– А вона що?

– Так голосно цокнула, очі закотила і промовила “Шановна, треба заздалегідь купувати місця поруч, я з вами мінятися не буду”. 

Тоді кума пішла у сусідній вагон, онуків залишила з молодою дівчиною. Але Олена знала, які її малюки непосидючі бісенята. 

– Вже через 15 хвилин до мене підходить провідниця, показує пальцем на дівчину та просить помінятися з нею місцями.

– І ти помінялася?

Пошепки

– Звісно, що ні. Показала свій квиток, місце. Я ж принциповий пасажир, не буду з чужими людьми квитками мінятися. 

Як виявилося, діти почали галасувати, кричати, стрибати. Відповідно, дівчина не була в захваті від таких пасажирів. 

– Ну ти потім все-таки пересіла?

– Ага, та дівка вийшла на наступній зупинці. Тоді я швиденько пересіла. Ну спершу я нормально її просила. Не захотіла по-доброму – то буде інакше. Провила таку малу нахабу.

І знаєте, я підтримую вчинок куми. Бо таких нахаб зараз море – і в маршрутках, і в трамвая, і в потягах. Треба буде і мені скористатися таким методом куми.

На Вашу думку, хто не правий у цій ситуації – молода пасажирка чи родичка нашої читачки?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector