Багато жінок роблять у відносинах одні й ті ж помилки, причому навіть цього не усвідомлюють.

Багато жінок роблять у відносинах одні й ті ж помилки, причому навіть цього не усвідомлюють.

У цій статті представлені чотири досить поширених помилки, що не зміцнюють відносини, а, навпаки, руйнують:

Народжувати, тому що цього хоче чоловік

Жінка виношує дитину, народжує, а потім ще няньчиться з нею. Її друга половинка при цьому абсолютно нічим не ризикує, у чоловіка роль в заведені дітей, як то кажуть, невелика.

Так що першорядна роль в ухваленні рішення про відповідний час для поповнення сім’ї належить жінці.

Це не означає, що враховувати думку чоловіка не потрібно, або що вся відповідальність лежить на жінці. Це спільне рішення, але вирішальне право голосу все ж має залишатися за вами.

«Розчинятися» в чоловікові

Варто вам тільки почати ходити за своєю другою половинкою хвостиком, стати «прилипалом», проявляти надмірну турботу і хотіти «все-все-все робити разом» – ви відразу втратите себе і набриднете йому.

Ніколи не відмовляйтеся від своїх захоплень і давайте чоловікові «його» час для хобі й відпочинку. Особисті кордони ніхто не скасовував.

Пошепки

Ставати для нього мамою

Запам’ятайте відразу – дружина і мама – дві різні жінки. Так що розслабтеся, не робіть з чоловіка дитини й не намагайтеся вирішити за нього всі його проблеми.

Зробите так один раз, будете робити завжди. А він буде цим тільки користуватися. Тому дозвольте йому робити помилки й просто будьте поруч, в якості опори та підтримки.

Утримувати чоловіка

Підтримувати один одного і страхувати фінансово (в разі чого) – добре. А ось давати йому гроші, тому що нібито роботу складно знайти, криза, або він взагалі хоче знайти себе – не можна.

Повірте, варто дати грошей раз, самі не помітите, як фінанси будуть витікати тільки з вашого особистого бюджету.

Так що, дорогі жінки, будь ласка, цінуєте і поважайте себе, не дозволяйте сідати на шию. Але при цьому залишайтеся такими ж прекрасними й жіночними, тоді відносини будуть тільки міцнішати з кожним днем.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector