Багатошарова стрижка — засіб перетворення для всіх типів волосся

Градуйована стрижка або драбинка: всі переваги

Градуйована стрижка або драбинка — унікальний і неперевершений спосіб змінити зовнішність, перетворивши її на краще.

Особливість драбинки як багатошарової стрижки, полягає на думку фахівців в її універсальності: вона підходить всім представникам жіночої статі. В результаті такої стрижки вдосконалюється образ, перетворюється стиль і манери жінок. Стрижка драбинкою — це, однозначно, зміни на краще.

Своєрідність шарів стрижки — в техніці зрізання волосся: найчастіше починаючи з верхівки і закінчуючи кінчиками, при якій волосся виходить різної довжини. Така стрижка дає можливість створити зачіски, що акцентують увагу на неординарності і індивідуальності жінки. Крім змін зовнішності, стрижка волосся нерівномірними шарами робить образ ще більш розкішним, особливо, якщо у власниці волосся пишна шевелюра ..

А власниці рідкого і тонкого волосся за допомогою подібної стрижки можуть досягти бажаного об’єму і пишної зачіски.

Кучеряве волосся для модниць не проблема: в результаті багатошарової стрижки вдається легко укласти ці завитки.

Основна особливість стрижки в тому, що волосся драбинкою додає будь-якому типу обличчя досконалий вид. Шари волосся різної довжини пом’якшують риси обличчя, надають їм жіночність, при цьому погляд стає більш виразним і відкритим. Стрижка сприяє створенню стильних і відмінних образів. Вона екстравагантно виглядає і на короткому і на довгому волоссі, ефектно підкреслює пофарбовані або ж меліровані пасма.

Різноманітність стрижці додають всілякі чубчики — короткі або довгі, іноді асиметричні.

Багатоступенева зачіска своєрідно виглядає на волоссі різної довжини. 
При короткому — виділяється обличчя і на маківці волосся створює великий об’єм. При цьому пані здаються молодшими за свій вік, мають більш вишуканий і жіночний вигляд.

На волоссі середньої довжини такі шари роблять ставку на витонченість зачіски і чіткі риси обличчя. Додатковий відтінок вносить ефект рваних пасом, що виражає височину і мрійливість в образі власниці зачіски.

Драбинку на довгому волоссі можна зробити різними шляхами.

Короткі пасма волосся в основному починаються з верхівки, іноді з середини або з кінців. Багатошарова стрижка підходить для всіх типів волосся — від прямого до кучерявого, від тонкого і густого, з чубчиком або без. Стрижка висловлює елегантність, граціозність і гармонію прекрасної статі.

Багатошарові стрижки знову в моді. Більшість жінок віддають перевагу саме цьому різновиду стрижки. І причин тому багато.

1.Вона універсальна, оскільки підходить будь-якої форми обличчя.

2. Підходить до будь-яких вікових вимог.

3. Невибаглива у догляді. З нею легко впоратися навіть в домашніх умовах. З такою стрижкою можна часто експериментувати і в підсумку можна створити безліч різних стильних образів.

4. В залежності від типу зачіски можна скорегувати форму обличчя: приховати недоліки і одночасно продемонструвати переваги.

5. Для збереження форми стрижки немає потреби часто відвідувати перукарські салони: вистачить одного разу протягом 2-х або 3-х місяців. З такою зачіскою ви будете виглядати доглянуто і модно.

Мінімум витраченого часу і незначні зусилля — і в результаті ви отримаєте образ практичної, іноді кокетливої або романтичної особи.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: