Бакота: “Українська Атлантида” з висоти пташиного лету (відео)

Бакота — чарівне місце, яке лише декілька років тому нагадало світові про своє існування. Колись Бакота — була великим містом та навіть столицею великого краю, але війни й повстання швидко зруйнували всю його величність.

Зараз Бакота є невеличким селом неподалік, популярного серед туристів, Кам’янця-Подільського. Дістатися Бакоти не так вже й просто, адже вузенькі, розбиті дороги не мають геть нічого спільного з цим мальовничим місцем.

Окрім чудових краєвидів Бакота може зацікавити туристів залишками старого наскельного монастиря, який побудували язичники ще у дохристиянські часи. Ченці заселилися у монастир лише у 11 столітті. Велична будівля зруйнувалася внаслідок декількох обвалів гори, але Бакоту й досі називають місцем спокою та миру. 

Також, у Бакоті є 3 джерела з цілющою водою: Північне, Південне й Найпівденніше. Існує легенда, що ця вода може лікувати хвороби очей. 

Вирушати до Бакоти краще на власному автомобілі, але якщо такої можливості немає, можна доїхати й автобусом. Він їде з Кам’янця-Подільського та Хмельницького до Старої Ушиці. Далі, їдемо до Каштанівки, а вже потім до берегів Дністра.

Ви колись відвідували це чарівне місце?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: