Банальний, але дуже ефективний спосіб розтягнення взуття

Нерідко після придбання вподобаної пари взуття з жахом доводиться констатувати, що обновка сильно тисне. Не варто впадати в паніку завчасно, розтягнути взуття в домашніх умовах цілком реально, правда, максимум на один розмір.

ЯК РОЗТЯГНУТИ ВЗУТТЯ ЗІ ШКІРИ

Сьогодні ми вам розповімо, як розтягнути саме шкіряне взуття, оскільки саме з ним найчастіше проблеми. Замшеве взуття може і саме розноситися, а от шкіра не є такою пластичною. Цей універсальний засіб можна використовувати для будь-якого взуття.

Насправді, способів є дуже багато, і, можливо, якісь з них ви самі знаєте. Горілка, касторове масло, одеколон — що тільки не наливають в взуття, але є спосіб і простіший, і безпечніший. Просто приготуйте декілька пакетів та звичайну воду.

Потрібно взяти туфлі й поставити їх під кутом в якусь місткість. Вдало зафіксуйте таке положення. Після цього візьміть один або два пакети й помістіть всередину туфлі. Якщо вас тисне лише носок — то помістіть туди пакет. Якщо тисне все взуття, то розподіліть пакет по всій середині.

як розтягнути шкіряне взуття

Після цього наливайте в пакет холодну воду до тих пір, поки не наповниться взуття. Зав’язуємо пакети й поміщаємо взуття в морозильну камеру на декілька годин. Вода повинна замерзнути і гарненько розтягнути туфлі.

Потім виймаємо воду та розношуємо взуття: для цього одягаємо щільний носок і ходимо в туфлях декілька годин.  Варто відзначити, що це найефективніший спосіб розтягнути взуття, який мені зустрічався.

Цей метод цілком безпечний, тому ваші туфельки не постраждають!

Ви знали про цей спосіб?

U2
Загрузка ...