Батько пошив своїй доньці випускну сукню і вона стала королевою вечора

Цей батько знає, як порадувати своїх дітей.

На шкільному випускному всім дівчатам хочеться бути найкрасивішими. Цій дівчині, яка мешкає в Сполучених Штатах пощастило. Вона змогла зачарувати всіх своєю сукнею, яку зшив їй її батько.

Випускниці однієї з нью-йоркських шкіл Пенде Гуейне не довелося переживати з приводу випускної сукні. Їй не довелося переривати весь інтернет у пошуках потрібного наряду. Вона не витрачала на свій образ скажених грошей.

Їй пощастило, що її батько Абдулла — відмінний кравець. Чоловік самостійно спроектував і зшив красиву традиційну для мусульман сукню бузкового кольору.

Свій наряд Пенде опублікувала в Фейсбуці. Робота Абдулли зібрала кілька десятків тисяч лайків і позитивних коментарів. Всі похвалили майстра, а також помітили, що дівчині дуже пощастило з батьком.

До речі, Абдулла часто шиє сукні і для іншої своєї дочки — Рамі. Також він став дизайнером нарядів подруг Пенде.

«Я люблю носити сукні, які створює мій батько. Вони завжди дуже красиві і зручні. При цьому тато досяг такого професіоналізму, що робить їх дуже швидко.  Думаю, я вже знаю, в якій сукні я буду, коли вирішу вийти заміж «, — зізнається американська випускниця.

А як вам дизайн випускної сукні дівчини? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: