Батько з великим серцем – вдівець Валентин Прачев самотужки виховує трьох діток та слідкує за господарством.

Валентин Прачев з села Хотешів самотужки виховує трьох діток. 5 років тому його кохана дружина Жанна померла. 

Ніщо, як то кажуть, тоді не віщувало біди. Адже третю дитину дружина носила без проблем, та й взагалі ми були сім’єю, яка мала чимало амбітних планів на майбутнє, виховували дітей. Я працював на заробітках в столиці. Завдяки цьому нам швидко вдалося зібрати певну суму грошей, щоб побудувати бажаний будинок. Вже через три роки після одруження відсвяткували новосілля. Всі внутрішні роботи в будинку виконав своїми руками.

Через 6 місяців після народження наймолодшої донечки Вікторії, жінка втратила свідомість. Як виявилося – у жінки була страшна хвороба

Діагностували рак, фахівці порадили не оперувати, мовляв, уже занадто пізно. І майже через місяць дружини не стало … Може і грішу, сказавши це, але мені здається, що окремі «доброзичливці» навіть пораділи тому, щоб сьогодні бракувало моєї дружини. Не всі були готові допомогти!

Звісно, чоловікові було вкрай важко вести самотужки господарство та доглядати за дітками, адже це все робила покійна дружина. Навіть близькі родині, бабусі та дідусі не поспішали Валентинові на допомогу. 

Але від одної людини Валентин точно не очікував допомоги – 19-річна двоюрідна сестра Тамара. Хоча дівчина була ще молода та юна, однак, добре справлялася зі своїми обов’язками.

Пошепки

Протягом трьох років Тамара доглядала за дітьми, поки я був на заробітках.Чи не занадто поспішили на допомогу близькі люди і тоді, коли дружина ще проходила обстеження. Чого не скажеш про зовсім чужих людей. Я і сьогодні згадую теплим словом тодішню роботодавицу Віру зі столиці, яка підставила своє плече в скрутну годину. Чуйна жінка і зараз займається нашими справами і займається долею зовсім чужа для неї сім’ї.На допомогу часто приходять односельці-протестанти.

Потім старша донька Крістіна подорослішала і також почала допомагати батькові вдома. І хоча дівчинка пішла тільки у 3 клас, але може сама приготувати вечерю, помити посуд, накрити на стіл. Середній братик Максим навчається у другому класі. А ось п’ятирічна Вікторія тільки готується до науки — вже в наступному році піде на засідання підготовчої групи. Звісно, Крістіна допомагає братику та сестричці добре вчитися. 

Зараз чоловік думає про купівлю машини. Адже син Максимко дуже полюбляє грати на гітарі та мріє ходити у музичну школу. А Крістіна та Вікторія гарно малюють та хочуть стати відомими художниками. Однак, для цього потрібно поїхати на заробітки та залишити діток. Цього поки що Валентин не може зробити. Каже, що важко житиме без  малюків на чужині. 

Поки творчі плани діток реалізувати не вдається, тому я взявся наводити благоустрій на власному подвір’ї. За тиждень-другий посиленої роботи в подвір’ї збудували паркан. Крім того в планах — облаштувати другий поверх будинку. Але це вже потім, коли з’являться додаткові кошти.

Низький уклін такому чудовому батьку та господарю, як пан Валентин. Адже він людина з великим серцем!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector