Батьки чоловіка живуть не в квартирі, а в музеї совдепії. Вони ж люди заможні, мають власний бізнес. Ну як так можна жити, ми не в СССР!

Я вважаю, дивно називати свекрів татом і мамою, коли в мене є власні батьки. 

Мій чоловік звертається до моїх батьків офіційно: Наталія Петрівна і Василь Михайлович. І моїх батьків все влаштовує. А мама чоловіка явно проти щоб я зверталась до них на ім’я по батькові

– Ну яка я тобі Світлана Іванівна! Називай мене мамою!

– Навіщо? В мене вже є мама Наташа.

І от з того часу свекруха має на мене образу. Після весілля ми з Сашком жили на орендованій квартирі. Однак хазяйка без попередження виставила нас за двері. Тому чоловік запропонував пожити у його батьків. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Поживемо рік разом. Якраз зможемо зібрати гроші на власне житло. 

Я погодилась. Ми вирішили зробити невеличкий ремонт в кімнаті чоловіка. Він сам запропонував, бо вже ж не підліток, а дорослий чоловік. Під час того як ми виносили грамоти, старі меблі, прийшла свекруха.

– Куди це ви виносите мій гарнітур?

– На смітник

– Як на смітник? Цей гарнітур привіз мій тато з Чехії в 50 роках. А килим зі стіни ви навіщо зняли? 

Пошепки

– Бо він збирає зайву пилюку. А так в кімнаті світло і просторо одразу стало. 

– Ні, я не дозволяю, щось міняти в моїй квартирі. 

Багато сил ми витратили на те, щоб вмовити її на дозвіл робити ремонт в кімнаті Саші. Дали обіцянку, що меблі відвеземо на дачу.  Хоча той сервант справді треба було вже викинути. Там лак обліз, дверцята скриплять. Але ж  свекруху не переконати. 

Я помітила, що моя свекруха дуже заощадлива людина. Вона зберігає в себе газову плиту. Старі шафи до яких я навіть підходити боюсь. Я пропонувала їх відремонтувати. Але свекруха категорично мені відмовила. 

– Це моя хата – що хочу, то і роблю в ній. І нічого змінювати не дозволяю. Я вже і так погодилась на ремонт в кімнаті Санєчкі. Я роками накопичувала майно, а ти тут живеш ще нічого, а вже свої порядки встановлюєш. 

Я хотіла зробити ремонт на кухні, коли завагітніла. За власні гроші. Купити новий гарнітур. Але ж де там. В цій квартирі навіть робот-пилосос не можна включити! Стару футболку свекра використовує за полову ганчірку і за ганчірку для витирання пилу. А килими підмітає просто мокрим віником. 

Але ж вони люди не бідні. Пані Світлана має свій бізнес, магазин овочів і фруктів. А Віктор головний інженер на заводі. Ми готові були оплатити ремонт з власної кишені. Але свекрусі подобалось жити в оточенні речей з радянських часів. 

Я сподіваюсь, що ми до кінця року переїдемо у власне житло. Головне – потерпіти трохи. Бо не знаю, чи витримаю жити ще в цій атмосфері. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector