Батьки, не перегодовуйте своїх дітей! Ви повинні розуміти наслідки, які за собою несуть зайві кілограми 

Дивно виходить! Якось я почула коментар від однієї жіночки, яка годувала свого 10-річного сина котлеткам і підливала газованої води у склянку. Малий ледве з-за столу вилазив.  У хлопця явно були проблеми з зайвими кілограмами. Ми тоді ще на морі були, жили в одному котеджному містечку.

– Я от не розумію, для чого на відпочинок приїжджати, якщо немає чим дітей годувати! Вони якісь бідняки!

І це вона говорила на людей, які не їли так багато, як її сім’я. І не важили так багато.

А ше знайома теж говорила на цю тему:

– Я от переглядаю свої шкільні світлини і з 30 учнів у класі був один повненький, а тепер, як гляну на фотографії свого сина, то там, мабуть, половина таких повненьких. Частина, з яких точно з надмірною вагою! Діти у 10 стільки важити не повинні. Для чого батьки їх перегодовують?

От дійсно! І хто б що не говорив, наше життя направду спростилось.

Супермаркети на кожному кроці – заходиш і купуєш все, чого хочеш! Це не те що колись: мусив їхати влітку до бабусі в село, допомагати там садити картоплю, моркву, буряки. Годувати худобу, доїти корів. І аж тоді отримувати продукти. Ми знали, як важко вони дістаються. І що вони в обмеженій кількості. Ніхто нічого не докуповував.

А тепер? Пересуваємось на автомобілі, мало рухаємось! У дітей улюблена їжа – це фастфуд, який надзвичайно шкідливий. А що таке супи напевно уже й забули!

Відповідно, і вага наша збільшується, хоч ми намагаємось цього не помічати!

Мій чоловік у дитинстві був дуже повненьким. Мама теж любила його підгодовувати: млинці, канапочки, смажена курочка у її фірмовому соусі. Що ще потрібно було для щастя? Він набрав так багато, що ледве пробігав сто метрів.

Та вже через рік він їздив на спортивні змагання! І він досягнув цього результату сам! Ніхто його не змушував. І ні він не перестав їсти мамину курочку з млинцями. Він просто почав приділяти час фізичним навантаженням! Щодня пробіжка, проходження полоси перешкод і вуаля!

Немає задишки, тиск у нормі, серцебиття не пришвидшене. Та й елементарно він може рухатись і нагинатись – зав’язати собі шнурівки.

Зараз йому 48 і він досі в чудовій формі! Щоранку робить зарядку і хоча б раз у тиждень силове тренування. І це не задля краси. Це задля здоров’я. 

Це я і хочу донести. Батьки привчайте своїх дітей до здорового способу життя! Адже вони не завжди можуть розуміти, що це правильно. Вплив суспільства, друзів дуже сильний! Та не дайте їм піти на повідку у цього! І самі не запихайте дитину їжею. Годуйте її маленькими порціями.

А як ви годуєте своїх дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector