Батьки переписали свою трикімнатну квартиру на Марію, а про мене згадали тільки тоді, коли знадобилися гроші на лікування!

Хоча моїй старшій сестричці вже під 40, але ні розуму, ні совісті вона геть не має!

Її подружнє життя геть не склалося. У 18 років завагітніла від кавалера та довелося грати весілля. Батьки віддали останні гроші, аби зробити пишне святкування. Навіть машину продали та взяли борги у друзів. 

Потім тато поїхав на заробітки, щоб купити молодятам квартиру. Житло вийшло невелике, тільки на 2 кімнатки, але з гарним та дуже дорогим ремонтом. Один телевізор коштував, як його декілька зарплат.

Але подружнє життя сестрички не склалося.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона народила двох дітей та розлучилася. Квартиру вона з колишнім поділила, бо він не хотів поступатися всією площею. Марія забрала гроші, дітей та повернулася на квартиру батьків. 

Тоді мама перетворилася на няньку, постійно крутилася біля онуків. Тато був змушений брати на роботі додаткові зміни, аби прогодувати родину. Бо Марія не дуже поспішала шукати нову роботу. 

Я тоді навчалася в іншому місті та рідко приїздила додому. Навіщо? Аби сестра і на мене якісь обов’язки повісила? Ні, я люблю племінників, але няньчити їх цілодобово не збиралася. Тим паче, у Львові була робота, хлопець, друзі. 

Але батьки вирішили, що на Марію треба і квартиру переписати. Я була шокована, коли почула це:

– А я? Ви про мене не подумали?

– А що ти? Ми он онуків маємо, про них дбаємо. Ти доросла, сама якось..

– Ага, сама! Марія на 10 років від мене старша і сама якось має думати про те, як дітей утримувати. А все на ваші з батьком плечі скинула. 

І ця квартира досі залишається причиною для сварки, хоча минуло вже 15 років. До речі, мені батьки не давали грошей ні на весілля, ні на житло. Добре, що свекри у мене хороші люди, ми жили у них декілька років, поки відкладали гроші. 

Пошепки

Моїх дітей мама з татом наче оминали турботою. Рідко дарували подарунки, запрошували у гості. А все через Марію. “Ну ти розумієш, грошей нема, бо ми купили їм одяг на зиму” – зітхала мама у слухавку. І тому мої діти отримували якісь дешеві солодощі та китайські іграшки. 

Я і сама не хотіла зайвий раз через них сваритися та псувати нерви. У моїх дітей є ще бабуся та дідусь, які їх люблять. 

Тільки от тепер батьки згадали про мене. Тато через таку важку роботу заробив собі багато болячок, має проблеми зі спиною. Мама роками не працювала, бо сиділа з дітьми Марії. А сестра якось старалася влаштувати особисте життя, постійно бігала на побачення з кавалерами. 

Так от, декілька днів тому до мене подзвонила мама:

– Татові геть кепсько, з ліжка навіть не може піднятися. Добре, що я вдома, готую йому їсти, уколи роблю. Але треба робити операцію. Ти можеш заплатити?

– З якого це дива? У мене своїх турбот вистачає з головою. 

– То ти так готова про рідного батька забути? Тобі що, грошей шкода?

– А ти знала, коли про мене згадати. Здається, у тебе є ще одна донька, Марія. Забула? 

– Ти знову за квартиру будеш сваритися? Не розумієш, що Марії..

– Мамо, вона доросла жінка, а розуму геть не має. Чому вона на роботу не піде, не купить батькові ліки? За стільки років могла вже назбирати на власне житло, а не сидіти в тебе на шиї! 

– Яка ти безсовісна. Стільки років ображаєшся через ту нещасну квартиру!

Я кинула слухавку та більше не хотіла говорити з мамою. Заблокувала її номер та Марії. 

Хтось подумає, що я дійсно безсовісна донька і відмовляю батькам у допомозі. Однак, вони нічим не кращі. Треба було думати раніше, коли житло на сестру переписували. Тепер нехай вона шукає гроші на операцію. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector