Беленюк на класі здолав хорвата та вийшов у фінал Олімпіади у Токіо

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк 3 серпня у півфіналі Олімпіади-2020 зустрівся з Іваном Гуклеком. Українець вийшов у фінал змагань у вазі до 87 кілограмів.

Впевнена перемога Беленюка

Титулований український борець не без перешкод пробився у півфінал Олімпіади-2020. Суперник з Хорватії першим здобув очко у сутичці.

Пошепки

Беленюк активніше поводив себе на килимі. Але 24-річний Іван Гуклек завершив перший період з мінімальною перевагою у рахунку 0:1. Вже на початку наступного періоду Беленюк отримав бал за активність та перевів суперника у партер. Жан легко та впевнено заробив 6 очок та майже вирішив долю переможця сутички – 1:7.

Українець на класі довів поєдинок до перемоги. Беленюк – у фіналі Олімпійських ігор-2020. Відразу два українських борці будуть боротись за “золото” у Токіо.

Беленюк у Токіо

  • У першій сутичці на Олімпійських іграх-2020 Беленюк зустрівся із сербом Зурабі Датунашвілі. Український борець ефектно переміг суперника з рахунком 3:1.
  • В 1/4 фіналу українець переміг алжирця Башира Сід Азара. Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Беленюку, оскільки він взяв бал останнім.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector