Без нас прекрасно обійдуться: текст, який варто прочитати кожному

Це станеться навіть у тому випадку, якщо ви професіонал своєї справи. Так, спочатку їм буде сумно, але це скоро мине. Вам знайдуть заміну і благополучно забудуть. У світі, де живуть мільярди людей, не буває незамінних осіб. Якщо вас доведеться довго чекати, то простіше знайти заміну. Якщо вас раптом не стало, то й це не біда. Оточуючі швидко знайдуть того, хто зможе зайняти вільне місце і перебрати на себе ваші обов’язки.

У рідкісних випадках утрату не зможуть пережити люблячий чоловік чи дружина, діти чи батьки. Про це завжди потрібно пам’ятати. У кабінеті тата сидітиме інший лікар, але іншого тата я вже не отримаю. Усвідомлюючи це, стає прикро. Він марив своєю роботою, а йому так легко знайдуть заміну. Проте це нормальний стан справ у нашому суспільстві. 

Та рідним без близької людини буде не легко. Вони не заповнять порожнечу у своїй душі, а лише приймуть її і змиряться з болем втрати. Тому кожен з нас повинен зробити все можливе, щоб якомога довше залишатися на цьому світі. Досить жертвувати собою і нехтувати власним здоров’ям. Ходіть на регулярні обстеження, уникайте стресів й обов’язково відпочивайте. Нехай хтось інший виконує вашу роботу, якщо вона вам тяжко дається. Колектив без вас точно обійдеться, а от рідні – навряд чи. Не ведіться, коли вас намагаються переконати у протилежному. Бережіть і шануйте себе!

А ви згідні з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector