Без перерви на рекламу: 7 серіалів, які дивляться на одному похиду

Життя вирує! Перший за списком серіал подужала за 3 дні і вже всім подругам порадила.

Іноді пасивний відпочинок виявляється дуже корисним і плідним. Серіали якраз і створені для такого проведення часу. Цікаві, динамічні, пізнавальні, вони розкривають нам таємниці життів інших, створених фантазією сценариста, людей.

Ми так захоплюємося ними, що навіть забуваємо про власні. Серіали відволікають нас від буденних турбот і дозволяють поринути в чарівний світ кінематографа. У цьому їх принадність.

Який серіал подивитися на одному подиху

Пропонуємо тобі список серіалів, які будуть дивитися на одному подиху і навряд чи кого-небудь залишать байдужим. Швидше завантажуй і насолоджуйся.

 1. «Шерлок»
  «Шерлок» на екранах з 2010 року, але досі залишається популярним. Бенедикт Камбербетч, актор, який грає головного героя, не втомлюється підписувати контракти на зйомки в нових сезонах.

  Він грає сучасного детектива. З айфоном, ноутбуком і особистим блогом, який веде його вірний друг і помічник доктор Джон Ватсон. За тим, як він вправно вирішує найскладніші завдання, хочеться спостерігати нескінченно.

 2. «Чорне дзеркало»
  Кожна серія зі своїм окремим сюжетом, не пов’язаним з попередніми і наступними. Об’єднує їх головна лінія — сатира на спосіб життя сучасного суспільства, зануреного в віртуальне життя в смартфоні більше, ніж в реальне.

  «Чорне дзеркало» відображає вплив інформаційних технологій на людські відносини і зачіпає дуже актуальні для сьогоднішнього дня теми.

 3. «Клан Кеннеді»
  Життя сімейства Кеннеді цікавить суспільство досі. А обставини загадкового вбивства 35-го президента США Джона Кеннеді розбурхує уяву тих, хто намагається знайти йому пояснення і поміркувати на геополітичні теми.

  Сім’я Кеннеді мала славу, успіхи і багатство, а закінчила розчаруванням і болем. Чи справедливо це?

 4. «Американська історія злочинів»
  В кадрі тільки реальні події, які залишили слід в історії США. Це і гучні судові справи, і вбивство модельєра Джанні Версаче, і наслідки урагану Катріна, і політичний скандал, спровокований відносинами Білла Клінтона і Моніки Левінські.
 5. «Велика маленька брехня»
  Як часто буває, найбільший біль заподіюють найближчі. Особливо тендітні і насичені відносини у юних дівчат і хлопців, які здатні через зраду однієї людини розчаруватися в усьому світі.

  Під час випускного шкільного балу відбувається вбивство. Але серіал не про нього. А про бурхливе життя, яке йому передувало і привело до такої непоправної втрати.

 6. «Блиск»
  За вікном Лос-Анджелес 1985 року. Безробітні актриси потрапляють в телешоу про жіночий реслінг. Колись вони були подругами, але тепер ворогують, намагаючись поділити одного чоловіка на двох. А тому на сцені не грають, а б’ються по-справжньому.
  Ціна жіночої дружби і залаштунки американського телебачення — головні теми нового серіалу про минулі помилки і вічні цінності.

 7. «Містер Мерседес»
  Подарунок для шанувальників творчості Стівена Кінга. Серіал — повна екранізація його однойменної книги.

  Слідчий йде на пенсію, але не може спокійно і безтурботно грати з онуками знаючи, що не розкрив останню справу. По дорогах міста роз’їжджає мерседес, який збив вже дюжину пішоходів. Стає небезпечно ходити по вулицях. Чомусь звичайний дорожній патруль впоратися з ним не може. Чи вдасться старому?

Всі ці серіали дивляться на одному подиху, ти навіть не помітиш як пролетів час. Приємного перегляду.

Ви вже бачили якийсь з цих серіалів?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: