Без сліз неможливо читати. Малюка знайшли в обіймах мертвої мами. Він вижив, коли усі довкола загинули

В наші дні мало хто вірить в те, що ми отримуємо підтримку з небес. Що є невидимі сили, котрі здатні оберігати та направляти. 

Нещодавно я натрапила на історію, котра примусила мене багато переосмислити. Без сліз неможливо читати.

Це сталося в Колумбії. В місті Убате розбився літак. Це була жахлива авіакатастрофа. Ніхто не вижив. Лишень один-єдиний хлопчик. Його так і знайшли в обіймах матері. Своїм тілом, немов щитом, вона прикрила дитину.

Керував літаком тато малюка Фабіо Грандас – відомий лікар та благодійник, учасник багатьох гуманітарних місій, саме тому він часто подорожував до віддалених населених пунктів країни. Він навіть долучився до Цивільного повітряного патруля.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Майерлі Діас Рохас – дружина Фабіо і мати малюка раніше працювала юристом. Також на борту була няня Нуріс Маза. 

Пошепки

Планувалося, що літак зійде на посадку в аеропорту Гуаймараль. Та за кілька хвилин до цього щось сталося. Причину не можуть й досі встановити. Хоча розслідування триває.

Малюка, на ім’я Мартін, якого вдалось врятувати відправили до лікарні Фонду Санта-Фе-де-Богота. Це дивовижно, але він залишився неушкодженим. 

Я вірю, що дитина, котра вижила в такій аварії, народжена на світ не просто так. На Мартіна чекає велике майбутнє. І з небес хлопчику неодмінно допомагатимуть його батьки.

А ви колись чули про такі дивовижні випадки?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector