Безцінні уроки стилю, якими готова поділиться моя тітка після 10 років життя за кордоном

Моя тітка провела в Німеччині ледь не десяток років. А сьогодні вона готова поділитися з нами  секретами стилю, які стануть у пригоді кожній українській модниці. 

Передусім тітка стверджує, що на відміну від інших країн, корінні німкені підтримують до абсурду простий стиль ділової людини. це стосується, як спілкування, так одягу. Саме через це і здається, що мешканці Німеччини дуже холодні та суворі.  Хоча це зовсім не так. Але для того, щоб дійти такого висновку. спочатку слід пізнати культуру цієї прекрасної країни.

Отож, німецькі жінки звикли дотримуватися практичного і стриманого стилю. Вони обирають комфорт напротивагу феєричності та спокійні тони замість кислотних кольорів. У нас же все зовсім навпаки. 

Зараз я продемонструю вас список найбільш неприйнятних елементів гардеробу для корінних німкень.

Туфлі на високій шпильці

Любителькам високих підборів у Німеччині не були б раді. До речі, тим хоча б один раз прогулювався вуличками Берліна, вкритими бруківкою, навіть не потрібно пояснювати, чому тамтешні жінки відмовляються від шпильок.  До того ж німкені – дуже розсудливі пані і нехтувати власною безпекою не хочуть.

Міні спідниця

Жодна дама, яка поважаю себе та свої кордони,  не захоче, щоб оточення засумнівалися в її порядності. Саме через це німкені оминають подібних нарядів. їхня репутація їм куди важливіша, аніж бажання пройтися у короткій спідниці.

Єдине, що ці жінки готові собі дозволити – спідниця-олівець з довжиною до коліна або вбрання довжиною міді.

Хутряні вироби

В Україні ми вважаємо це проявом достатку і перше, що просимо в заможного чоловіка – шубу! Така поведінка видалася б мешканкам Берліна неабиякою дивиною. Для них проблема масового винищення тварин заради людської вигоди – дикість. Тож у Німеччині носити норкову шубу або шапку вважається злочином. 

Речі та аксесуари з логотипами

Подібні речі вже давно перестали вважати модними. Це стосується не тільки Німеччини, а й всього світу. Заможні німкені демонструють власну заможність якісним та стриманим одягом, а не маркою виробника. 

Яскравий макіяж

Крім одягу, жінки завжди доповнюють свій одяг макіяжем. Він є невіддільною частиною стилю. Але інколи жінкам бракне відчуття смаку чи вміння зупинятися вчасно. Німкені також люблять експериментувати з образами і використовують декоративну косметику. Втім, як і з тканинами, так і в макіяжі вони намагаються дотримувати межі стриманості.

Замість того, щоб створювати яскраві образи за допомогою косметики, вони підкреслюють свою натуральну красу. Так німкені створюють видимість відсутності макіяжу.

Що із переліченого є доповненням вашого стилю?

З чим не погоджуєтеся?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector