Бідний хлопець з Індії закохався в аристократку і довів всьому світу, що любов не має меж

Слухаючи захопливі історії про кохання, багато хто з нас зітхають і говорять: «Це може статися тільки в кіно», тому що більшість великих зізнань у любові зазвичай не є повсякденними. Герой цієї статті своїм прекрасним і безстрашним вчинком довів, що в цьому світі є місце для справжньої любові.

Початок

Історія любові між Прадьюмна Кумар Махананда і Шарлоттою фон Щедвін почалася ще до їх першої зустрічі. В Індії, де народився Прадьюмна, коли народжується дитина, сім’ї звикли відвідувати астролога. Астролог передбачив, що, незважаючи на традиції, дитина одружиться з аристократкою з далекої країни, яка народиться під знаком Тельця, буде грати на флейті і буде мати більшу кількість лісових угідь.

Зустріч

У Прадьюмна було важке дитинство, оскільки він належав до найнижчої касти індійського суспільства. «Зі мною поводилися гірше, ніж з бездомними собаками і худобою», — згадує Прадьюмна. — «Коли я проходив повз храм, люди кидали в мене каміння».

В юності Прадьюмна малював портрети на вулицях Делі, де зустрів Шарлотту фон Шедвін, шведську туристку. Він відразу згадав свій прогноз і почав ставити їй питання, малюючи її портрет. Який був її знак зодіаку? Телець. Вона грала на флейті? Так, флейта і фортепіано. Також виявилося, що її родина володіла лісовими угіддями. Ця частина прогнозу також виявилася вірною. «Все підходить, — сказав Прадьюмна, — ти повинна бути моєю дружиною».

Після цього між ними зав’язалися романтичні стосунки, і незабаром вони одружилися в селі Прадьюмна відповідно до місцевих традицій.

Розлука

Ця історія не була б такою гарною, якби не було розлуки — Шарлотта мала повернутися до Швеції. Прадьюмна пообіцяв що приїде до неї, як тільки з’явиться така можливість.

Подружжя жило окремо 16 місяців і писали один одному листи. Прадьюмна розумів, що більше не зможе жити без коханої. Він продав усе своє майно, але його все одно було недостатньо, щоб купити авіаквиток. У підсумку він купив старий велосипед за 60 рупій, попрощався зі своєю сім’єю і відправився в шлях з 200 рупіями в кишені.

Дорога

Його подорож почалася 22 січня 1977 року. Попереду у нього було 5 місяців. Прадьюмна долав 45 миль щодня. На той час, коли він доїхав до Швеції, він подолав понад 6000 миль.

«Я був дуже втомленим. Ноги боліли, але бажання побачити Шарлотту штовхало мене вперед. Моє мистецтво врятувало мене, я малював портрети людей, які платили грошима, їжею або нічлігом».

В ті часи багато країн не вимагали віз для в’їзду, що полегшувало його подорож, але коли він доїхав до Швеції, імміграційна служба відмовила Прадьюмна у в’їзді в країну. Влада не повірила його історії, вони думали, що це було занадто неймовірно. Але як тільки вони подзвонили Шарлотті, то зрозуміли, що його історія була правдою, і дозволили йому проїхати.

Возз’єднання

Прадьюмна доїхав до Борасу 28 травня 1977 року і, нарешті, побачив Шарлотту після двох довгих років розлуки з нею. «Ми не могли говорити. Ми просто плакали в обіймах один одного».

Заради щастя Шарлотти, її батьки забули про правила, які не дозволяли дворянам одружитися на людях з темною шкірою. Пара знову одружилася в 1979 році відповідно до шведських законів.

40 років по тому

З моменту їх возз’єднання пройшло більше 40 років. Незважаючи на цей тривалий період часу, Прадьюмна каже, що все ще не може повірити в своє щастя. Він сумнівається, що зміг би підкорити серце Шарлотти в нинішні часи, коли люди з усього світу можуть залишатися на зв’язку через Інтернет. Але Прадьюмна ніколи не сумнівається в одному: «Твоя доля — це те, що ти створюєш своїми руками».

Коли у них запитали про секрет таких прекрасних відносин, то вони відповіли, що ніякого секрету немає. Головне — бути щирим, розуміти і поважати один одного.

Ця правдива історія про силу любові — прекрасний приклад того, наскільки можливо все, коли закохані 2 людини. Якщо хтось закоханий і має мету, немає перешкод, які могли б утримати його.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: