Бійтеся слабких. Психологія

Мені не подобається цей штучний поділ людей на сильних та слабких. Я зараз не говорю про фізичний стан, а про силу духу. Чому одні люди завжди скаржаться на своє життя та не хочуть брати за нього відповідальність, а інші беруть волю в кулак, зціплюють зуби та роблять все, щоб стати опорою для себе та для інших? 

Багато хто вважає, що люди поділені на слабких та сильних від природи. Ніби то, сильні наділені силою з народження. Я в це не вірю. З таким успіхом можна сказати, що з народження ми вміємо писати та читати.

Мене часто намагаються переконати в тому, що слабкі люди не можуть стати іншими, і вони завжди потребують допомоги. А сильним дана на те сила, щоб оберігати слабших. В такі моменти спілкування мені хочеться обернутися та піти.

Як люди не можуть зрозуміти, що бути слабким – не патологія. Бути сильним – не даність. Ми самі створюємо себе і свій внутрішній світ. 

Людина слабка не через те, що їй щось не дано, а просто їй лінь щось робити у своєму житті. Для успіху потрібно робити все самому, хіба не легше попросити допомоги в когось і зайвий раз не напрягатися? Бути слабким – це справжня розкіш, які позволяють собі егоїстичні люди.

Це не особливість характеру, а вибір самої людини. Слабких людей немає. Є ті, кому вигідно бути слабкими.

Сильні ж часто сильні не тому, що їм так хочеться, а тому що нічого іншого не залишається, крім як бути такими і крапка.

Тому підтримка та допомога найчастіше потрібна не слабким, які вже сидять склавши руки, а сильним, які несуть відповідальність не тільки за своє життя, а й за інших. Ці люди частіше відчувають емоційне виснаження та занепад сил, але вони просто не демонструють цього. 

Бути слабким – це автоматично передавати удар сильним людям. 

Бережіть себе, сильні. Бережіть один одного. Будь ласка. Тому що вас один в одного не багато.

А слабким раджу навчитися відповідати за себе та свої вчинки. Не завжди вас будуть оточувати сильні люди. 

Ви згідні з моєю думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector