Біль, який Вам заподіяли, повернеться назад

Рано чи пізно, але кожен в житті стикається з розчаруванням, болем, зрадою… І тут варто пам’ятати одне — той, хто зробив вам боляче, одного разу також стикнеться з цим. 

І діло тут взагалі не в кармі… Просто так складається людське життя. В ньому в рівній кількості є посмішок і сліз, радості і горя, кохання і зрад… Тому всі ми стикаємося з цими моментами, доля така, що кожен в ній повинен помучитися, особливо тоді, коли ти цього взагалі не сподівався. Однак проблеми починають спіткати одна за одною, щось пішло не так, а потім знову, і знову… Тоді відчуваєш смуток, печаль від всього, що відбувається.

Що ж робити людині в таких ситуаціях? Вашим завданням є залишатися розсудливими, не впадати у відчай й зберігати холодний розум. Будь-яка людина може запанікувати, захотіти помсти, щоб кривдник те ж відчув весь той біль, що він заподіяв нам. І навіть коли розплата вже так близько, ми все одно не відчуваємо себе щасливими, полегшення не наступає, так чи варто опускатися до рівня своїх кривдників? 

Однак не слід робити все, щоб поквитатися, адже життя все розставить на свої місця і без нашого втручання. Повірте, Всесвіт знає, як провчити кожного, і зробить це ще краще за нас. Це простий закон обміну енергіями, кожен отримає те, що віддає. Ні в якому разі не карма, не збіг.

Кожен повинен зрозуміти, коли він зробив боляче іншим, і найчастіше це може трапитися лише тоді, коли ж сам відчує себе безпорадним та зламаним. По-іншому ніяк.

Не прагніть помсти, адже так ви лише виставите себе в негативному світлі, кривдник тоді точно ніколи не зрозуміє своїх помилок, адже ви вчинили з ним теж саме, що і він з вами. Краще зробіть висновки і навчіться йти далі. Особистісний ріст — ось що може найбільше пригнічувати інших.  Погані люди завдають іншим шкоду, тому що вони ніколи не вчаться на власному досвіді. А ви виростете, поки вони будуть страждати від такого ж болю, який заподіяли вам. Вони не знатимуть, як з ним впоратися. І вони будуть ламатися, поки ви будете збирати себе по шматочках і відроджуватися з попелу.

Все в житті повертається, тому не думайте, що поганий вчинок залишиться без покарання. На все свій час. Просто прийміть це, як ще один урок життя, і навчіться йти далі. 

А ви вірите в такий бумеранг в житті?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: