Білка стукає в двері кожен день — а через 8 років сім’я дізнається, що білка хоче їм щось показати

Сім’я врятувала білку, а 8 років по тому вона повернулася, щоб показати їм щось важливе. Всім відомо, що зв’язок між людьми і тваринами може бути неймовірно сильним. І я зараз говорю не тільки про домашніх тварин, таких як кішки і собаки. Іноді навіть дикі тварини можуть стати для нас близькими, немов члени сім’ї.

Після того, як в 2009 році Брантлі Харрісон з сім’єю врятували поранену білочку, вони випустили її назад в дику природу і ніяк не очікували побачити знову, пише Newsner.

Але через 8 років білка, яку вони назвали Белла, майже кожен день приходить в гості, поки для неї є їжа, звичайно.

У 2009 році на білочку, на ім’я Белла, напала сова. Пухнастий звір був при смерті, коли сім’я Брантлі Харрісон забрала її в свій будинок в Південній Кароліні і довго доглядала за нею.

У сім’ї до Беллі ставилися, як до одного з її членів, і годували особливою ​​дієтою з фруктів і горіхів. Белла жила в будинку Харрісонів до весни 2010 року, поки повністю не одужала.

І ось прийшов день, коли з Белою попрощалися і випустили її назад в дику природу. Але справа в тому, що Белла ніколи не йшла далеко. Фактично, вона як і раніше відвідує свою людську сім’ю так часто, як може, незважаючи на те, що з моменту її порятунку пройшло цілих вісім років.

«Белла сидить прямо біля вхідних дверей і чекає, поки її хтось помітить. А іноді вона стрибає на вікно в їдальні і вдивляється в нього, щоб її побачили », — розповідає Брантлі в інтерв’ю« The Dodо».

Найдивовижніше те, що через вісім років після того, як вона покинула будинок Харрісонів, Белла знову повернулася до них за допомогою з пошкодженою лапою. Виявилося, що крім цього, Белла була вагітна. Так, Белла залишилася в родині ще на місяць.

Іншими словами, вона не тільки пам’ятала, хто їй допоміг у скрутну годину, вона вирішила повернутися, щоб розділити з людьми новий етап свого життя.

«Воістину дивно спостерігати, як дитина, яку я виховала, виховує своїх дітей», — каже Брантлі Харрісон.

Тварини дійсно незвичайні, і ця історія показує, наскільки сильним може бути зв’язок людини і тварини. Будь ласка, розкажіть історію Белли, щоб більше людей дізналися про неї!

Якщо Вам сподобалася стаття — поділіться нею з друзями!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: