Близько 11 годин довелося плисти вівчарці, щоб врятувати свого господаря. Найвідданіший друг!

Ця історія дійсно неймовірна.

Собаки — це вірні друзі людини і протягом власного життя людина переконується в цьому не одноразово. Це віддані і справжні друзі, які можуть підтримати навіть в найважчу хвилину. І роблять це подекуди краще людей.

А сама історія трапилася в Австралії. Чоловік рибалив на березі затоки Мортон-Бей й раптово здалеку побачив, що до нього щось підпливає з води. Глянувши краще, він зрозумів, що це собака.

Потім цей чоловік також й помітив, щоб рибалка наближається до рибальських снастей, біля яких плавав гідрокостюм. Тоді й він викликав берегову охорону, а сам витягнув собаку з води. 

Тоді чоловік зрозумів, що, можливо, сталося щось жахливе. Було схоже на те, що перекинувся у воді човен. Група рятувальників вже працювала у воді, а вівчарка скиглила та всіма силами намагалася опинитися в воді. 

За декілька годин рятувальники знайшли човен і потерпілого. Як виявилося, він весь час намагався вчепитися за човен та висіти на воді.

Врятований чоловік потім розповів, що він просто втратив керування на повороті і їх з собакою розкинула в різні сторони. Найдивовижніше в цій історії те, що собака проплив стільки часу до берега і знайшов підмогу. 

Як було зрозуміло пізніше, собака плив понад 11 годин, щоб врятувати свого друга.

Після таких історій стає не дивно, чому саме собаку називають вірним другом людини.

А ви любите собак?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: