Близнюкам, які народилися з вагою 590 і 535 вже два роки! Які вони зараз?

Сьогодні ми хочемо вам розповісти історію подружжя Дженні та Річа Пауелла. Пара була в шлюбі понад 11 років, однак вони ніяк не могли народити дітей. І от в 2018 році парі провели процедуру ЕКО, після якої Дженні завагітніла. Їхньому щастю не було меж, адже пара очікувала близнюків.

На шостому місяці вагітності подружжя зібралося у відпустку. Там самопочуття Дженні погіршилося і чоловік її одразу відвіз в клініку. До пологів жінка не  була готова, адже вони мали бути через 2,5 місяці. Після огляду лікарі наполягли на тому, що Дженні терміново необхідно везти в клініку Оксфорда. Відстань до цієї лікарні становила 300 км, тому берегова охорона надала лікарям свій вертоліт і жінка за 1,5 години вже була на місці. На наступний день Дженні стала мамою.

З’явилися на світ хлопці на 23 тижні вагітності. Загрозою життю складала критично низька вага — 590 і 535 грамів. У Великобританії ще не було таких випадків, де б змогли врятувати діток в такому стані.

Батьки дуже переживали, адже позитивні прогнози лікарі не давали. Так пройшов перший місяць малюків в лікарні. 

Після пологів діти ще залишилася в лікарні протягом пів року. Хоча їх стан був стабільним, діти довго набирали вагу. Правда, за шість місяців сімейство виписали додому. 

Вже за перший рік хлопці наздогнали в розвитку своїх однолітків.

Хлопчики-близнюки Рубен (ліворуч) і Дженсон заглядають у вікно вертольота з мамою і татом Дженні та Річем Пауеллом, під час свого першого дня народження. Малят прийшли працівники бригади вертольота берегової охорони і персонал клініки Оксфорда.

Нещодавно близнюкам виповнилося два роки. Переглядаючи ці фото, важко повірити, що раніше вони важили менше ніж 600 грамів. 

Нехай ростуть здоровенькі!

Вам сподобалася історія?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: