Близнюки, зачаті в один день, народилися з різницею в 97 днів (одна в 2018, а інша в 2019)

На перший погляд, ну що дивного в цьому фото — щасливі мама і тато тримають на руках звичайних близнят. Але, виявляється, не зовсім звичайних! Тому що ці малята-сестрички з’явилися на світ в одній з лікарень Кельна (Німеччина) з різницею … в 97 днів. Причому (і це вже найцікавіше!) старша Ліана народилася в 2018, а молодша Леоні — вже в 2019 році.

Недарма журналісти вже встигли назвати дівчаток «медичною сенсацією» .

Лікарі чекали появи на світ другої близнючки. І не дочекалися.

Передчасні пологи у Оксани — мами близнят почалися 17 листопада 2018 року, коли вона перебувала всього на 26 тижні вагітності. На щастя, новонароджену дівчинку вагою близько 900 гр вдалося врятувати. І все ж дівчинка була такою крихітною, що ще не вміла сама дихати і харчувалася тільки через трубочку. Тому її відразу ж помістили в спеціальну палату для недоношених немовлят.

А тим часом і Оксана, і лікарі стали чекати, коли на світ з’явиться друга близнючка. І не дочекалися! Тому що раптово шийка матки у породіллі закрилася і перейми припинилися. І друга дитина так і залишилася в утробі матері.

«З’явився шанс, що жінка зможе доносити другу дитину»

«Якби близнюки були ідентичними і у них би була одна плацента на двох, нам довелося б екстрено робити кесарів і рятувати другу дитину. Але, на щастя, у кожної з дівчаток була своя плацента. А значить з’явився шанс, що жінка зможе доносити другу дитину до зазначеного терміну»- розповідає лікар Уве Шелленбергер, гінеколог з лікарні «Holweide».

І дійсно, через 97 днів, 22 лютого 2019 року (всього на 4 дні пізніше визначеного терміну) відбувся другий раунд пологів і на світ з’явилася ще одна дівчинка. Правда, на відміну від своєї старшої сестрички її вага становила цілих 3700 гр. 

«Це, безумовно, рекорд для всієї світової медицини»

За словами Уве Шелленбергера, це не перший випадок в його практиці, коли близнюки народжуються не одночасно.

«Але різниця в 97 днів — це, безумовно, рекорд як для нас, так і для всієї світової медицини» — сказав лікар.

До Ліани і Леони рекордсменами вважалися близнюки Емі і Кеті з Ірландії, які з’явилися з різницею в 87 днів. Але тепер у маляток з Німеччини з’явився реальний шанс бути занесеними до Книги рекордів Гіннеса. Тим більше, що вони народилися не просто в різні місяці, але навіть в різні роки.

Зараз малятка важать однаково

До речі, до моменту народження молодшої сестрички, Ліана вже майже наздогнала її за вагою. Тому з пологового будинку Оксана пішла відразу з двома малятами.

Зараз близнючки Ліана і Леона важать по 5,7 кг кожна. І всі, хто не знайомий з їх історією, навіть не здогадуються, що одній з них тільки два, а інший — 5 місяців.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: