Бог пошле вам потрібну людину в потрібний час. Довіртеся йому

Чи було у вас відчуття втоми та апатії? Вам не хотілося більше ні з ким спілкуватися, а нові знайомства викликали нервовий сміх. Бо вам вистачило. Вам вистачило підлих, самозакоханих, жорстоких та токсичних нарцисів, які займаються лише руйнацією вашого життя.

Скільки можна надіятися на чудо?

Можливо, прийшов час опустити руки і подивитися правді в очі: не всім судилося знайти своє справжнє кохання.

Якщо ви впізнали у цих словах себе і свої думки, тоді дочитайте до кінця. Адже дуже важливо не падати духом і продовжувати рухатися у потрібному напрямку.

Кожен складний період – це чергова перевірка на міцність. Бог випробовує вашу віру і силу. Ні, він не забув про вас і не покинув. Він спостерігає, куди ви звернете і якою дорогою підете.

Лише Богу відомо рівень вашої мужності та терпіння. Він хоче переконатися, чи вистачить вам цього, щоб попри всі труднощі не втратити надію. 

Можливо, ці слова зараз вас ніяк не переконують. Адже ви так довго знаходитеся в пошуках, що більше не вірите у щасливий кінець. Вам постійно робили боляче і ще однієї зради ваше серце просто не витримає. Однак у Бога є свої плани на вашу долю.

Жодні події не випадкові. Усе взаємопов’язано і лише згодом ми бачимо ці зв’язки. Кожна подія має певні причини, які відомі лише Богові.

Пошепки

А шо нам робити? Повірити знову і наступити на ті ж граблі чи перестати довіряти?

Порада проста: довіртеся Богові. Він зробить так, що у вашому житті з’явиться потрібна людина в потрібний час.

Це станеться не тоді, коли ви відчайдушно цього хотітимете, а тоді, коли найменше чекатимете взаємної любові.

Чому так? Бог знає, який час для вас – найкращий. Можливо, зараз ви цього не розумієте, але згодом все стане на свої місця.

Довіртеся Богові, адже він бажає вам тільки добра. Йому важливо, щоб ви раділи і посміхалися. І він зробить так, що на вашому шляху зустрінеться особисте щастя. Ваша друга половинка десь чекає на потрібний момент. 

Одному Всевишньому відомо, коли ця зустріч має відбутися. Це станеться тоді, коли обоє партнерів будуть готові щиро покохати один одного. Бог завжди знає краще, коли для цього – дуже вдалий час, а коли – занадто рано або вже пізно. Не варто з цього приводу хвилюватися і опускати завчасно руки.

Вам залишається лише вірити. Бог не забув про вас. Він готує особливу зустріч, яка одного дня змінить усе ваше життя. 

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector