Богдан повірив у брехню дружини, однак через це постраждала наша мама…

У моєї мами двоє синів: я Андрій та мій молодший брат Богдан. Кожен вже має свою сім’ю. В мене дружина та маленька донечка й Богдан нещодавно потішив звісткою про вагітність жінки. Не знаю які стосунки у них, я не пхаюсь, однак його Таня мені завжди здавалась дивною. 

Якось я з сім’єю поїхали на відпочинок. Декілька днів там були, як раптом телефонує мені мама, вся в сльозах. Ридає і не може слова сказати. Я з переляку, не знаючи що робити, телефоную до брата, щоб запитати, що сталось, оскільки він живе разом з нею. 

– Богдане, що з мамою, чому вона плаче мені у слухавку? — стривожено запитав я.

– Нехай вона сама тобі пояснює, що накоїла! — грубо відповів мені брат.

Потім знову мені дзвонить матір та так плаче, що не можливо її заспокоїти. Вирішили ми з дружиною, що варто повертатись додому та з’ясувати в чому справа. Написала мені мама повідомлення, що вона зараз у селі, тому ми попрямували туди. Приїхали та давай випитувати що сталося. А тоді вона нам каже:

– Синку, мене так підставили… Але я справді ні в чому не винна!! — далі продовжувала плакати вона.

Пошепки

– Хто підставив? — запитував я.

– Прийшовши додому, я побачила як Таня плаче, дивлюся, а вона вся в синцях. Я перелякалась, адже вона вагітна, і перше, що подумала це те, що Богдан її б’є. Сльоза на очах в мене виступили і я кинулась її обіймати. В той момент заходить до хати твій брат, а вона як почала кричати… Один словом сказала Богданові, що це я їй залишила такі синці. А він навіть слухати мене не захотів, вигнав з власної хати. От я і поїхала в село. 

– Що? Як таке можливо? Мамо, та вона справжня шахрайка і шантажистка! — кричав я.

– Після того у неї стався викидень і я не можу це пережити, адже до чого тут моє онучатко? Воно ж ні в чому не винне…

– Заспокойся мамо! Тепер треба довести, хто кого обманює! Потрібні докази, бо брат на слово не повірить. Та Таня його, мабуть, добре все продумала, аби тільки тебе з хати прогнати. А я знав, що вона підозріла…

Слів, щоб пояснити те, що почув, у мене не було. Страшно насправді, що є такі люди, які через квартиру готові на таке. Через деякий час ми все-таки довели правду! Знайшлася подруга Тані, яка розповіла все як було насправді. Виявляється дівчина усе підлаштувала навмисне, щоб вигнати свекруху. Тільки після того Богдан повірив та розлучився з Танькою. Мама йому звісно пробачила, бо має вона добре серце, яке усім та усе прощає. Однак осад то залишився. А як у такій ситуації поступили б ви?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector