Больові точки жінок різних знаків Зодіаку

У кожної дівчини є своя больова точка, на яку варто злегка натиснути, і все! Ви станете її найлютішим ворогом, а вона потоне в морі сліз. Причому, стверджують астрологи, ефект залежить від знака Зодіаку.

Овен

Дівчину-Овна дуже важко вивести з себе. Але можна. Її просто розірве від злості, коли ви станете робити їй щось на зло, і при цьому ви будете немов ні до чого. Але гарненько подумайте, чи треба вам це? Інакше наслідків потім не розгребете.

Телець

Найболючіше місце у дівчини-Тельця — це ігнор. Якщо ви в цьому не професіонал, почніть просто односкладово відповідати на її запитання: «Так», «Ні», «Не знаю». Особливо просунуті можуть в розмові з Тельцем позіхати і болісно закочувати очі. Все, дівчина буде на взводі, заплаче і образиться на вас назавжди.

Близнюки

Близнюки — неймовірно образливі панянки. Здається, що їх зачіпає всі і вся. Але по-справжньому чутлива точка у них одна — це докори. Якщо у вас мета — сильніше зачепити Близнюків, то почніть дорікати дівчину в тому, що вона сама у всьому винна. Результат не змусить себе довго чекати. А в кінці можете заглянути їй в очі і співчутливо сказати: «Як мені тебе шкода …»

Рак

Дівчина-Рак — це одна велика больова точка. З цією панянкою слід бути дуже акуратним. Достатньо «не тим тоном» побажати їй доброго ранку, і все, всесвітня образа в вашу сторону гарантована. Але не забувайте, що багато емоцій Рак тримає в собі, тому дівчина може довго вдавати, що все добре. І в самий невідповідний момент вивалить всі свої образи на вас. І ви ж залишитеся винні.

Лев

Образити Левицю особливих труднощів не складе. Досить замість 51 троянди подарувати їй 45. Так, Левиця картинно постраждає, але швидко викреслить негідника зі списку своїх знайомих. Якщо ж потрібно образити Левицю навічно, то досить при людях засумніватися в її можливостях або зовнішніх даних. Вона цього точно не винесе.

Діва

Словами Діву не зачепити. Тут потрібна більш важка артилерія — дії. Якщо дізнатися про поточні мрії, цілі і прагнення Діви і домогтися їх раніше, ніж вона, то вважайте, що вона викреслила вас зі списку своїх знайомих. Ти ба, конкурувати надумав!

Ваги

Ваги — повітряні натури, серце яких зайнято чимось миленьким, гарненьким і цікавеньким. Там просто немає місця для образ. Чого Терези не виносять категорично — це хамства. Якщо у вас мета — змусити дівчину страждати, хаміть їй, як хамлять в чергах в магазині, поліклініці і так далі. Ваги цього не винесуть, і ви зарекомендуєте себе хамом року.

Скорпіон

Багато хто думає, що Скорпіонів не зачепити. Ніяк. Але це не так. Однак їх больова точка розташована на самому видному місці. Досить їм в чомусь відмовити, і ви у мети! Можете на її пропозицію відповісти в дусі: «Не сьогодні, мила, я трохи зайнятий, та й голова болить». Все, ви у мети.

Стрілець

Дівчат-Стрільців серед інших знаків вигідно виділяє легке ставлення до життя і самоіронія. Здається, що ніщо не здатне їх образити. Але це не так. Якщо ви почнете сприймати їх дії і жарти всерйоз, особливо на людях, то Стрілець тут же образиться на вас і піде страждати. Страждати через серйозність цього грубого світу.

Козеріг

Дівчата-Козероги болісно реагують на будь-яку відмову. Але найбільше їх «доб’є» розставання з нею з вашої ініціативи. Без пояснень і з’ясування відносин. Вона буде щиро дивуватися, як такий хам міг кинути справжній скарб?

Водолій

Водолій образиться на вас з усією серйозністю, якщо відчує, що її присутність з вами вас обтяжує. Вона тут же уявить, що вона сумна, нав’язлива і «задушлива» жінка, яка нікому не дає проходу. Та ще й нудна. Цим ви скривдите її смертельно, але є шанс, що вона вас пробачить.

Риби

Рибка смертельно ображається, коли їй кажуть слова в дусі: «Все, дорога, далі сама». Як сама? А хто буде їй допомагати? Хто буде водити за ручку, а то і зовсім робити якісь речі за неї? Звичайно, потім вона зрозуміє, що і сама може про себе подбати. Але як же боляче чути це неприємне: «САМА».

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: