Бомбічний урожай буряку гарантований, якщо підживлювати грядки цими добривами. Результат вас не змусить довго чекати і будете вражені!

Як то кажуть, наша національна страва – борщ. Її навіть занесли у спадщину Юнеско.

Але головний компонент – це бурячок. Бо який тоді буде борщ без буряка. Хіба ті російські щі вийдуть, яким рота полоскати чи посуд мити.

Здається, що нема в Україні такої господині, яка б не вирощувала буряк. І я знаю декілька секретиків, які допоможуть вам. Повірте, урожай буде таким щедрим, що будете бурячки навіть сусідам просто так дарувати!

Вапно: Для урожаю потрібно вибрати правильний ґрунт, щоб він ні в якому разі не був кислим. Тому варто полити грядки вапняним розчином (стакан вапна на 12 л води), коли крізь ґрунт пробилося до 5 листочків на кожному з рослин. 

Пошепки

Кропив’яний “чай”: це найкраще добриво для буряка. Трав збагачують коренеплід необхідними мікроелементами і бактеріями-помічниками. Набийте бак об’ємом до 50 л кропивою, бадиллям та іншими бур’янами (без насіння), залийте все водою і залиште розчин бродити 10 днів (при цьому не забуваючи щодня його помішувати). 

Нашатирний спирт: це хороший помічник, якщо бурячкам вистачає азоту або якщо потрібно прогнати паразитів. 1-2 ст. л. розчиніть у 10 л води і підживіть ґрунт на грядках. 

Сіль, яка відповідає за насичений колір та соковитий смак буряка. 1-2 ст.л. солі розчиніть в 10 л води і вносьте в ґрунт, намагаючись не зачіпати листя. 

Дріжджове підживлення та деревна зола. Така підживка зробить овоч стійким до високих температур влітку та зміцнить коріння.  На 10 л теплої води додайте 10 г сухих або до 200 г свіжих дріжджів і 2-3 ст.л. цукру. Після 2-3 годин настоювання треба окропити розчином бурякову грядку, попередньо нанісши 100 г на 1 кв.м. деревної золи. 

Daryna
Adblock
detector