Боремося з обвислим животом і боками: 5 дієвих вправ для плоского живота

Прокачаймо ваш прес! Цей комплекс вправ впорається з обвислим животом і боками на раз.

Включіть його в своє базове тренування, і через 3 тижні ви будете милуватися першими результатами. Почнемо!

Підйом ноги лежачи  Ляжте на спину, притисніть поперек до підлоги. Злегка підніміть плечі і потягніться зігнутим коліном до протилежного ліктя. Зафіксуйте корпус в такому положенні. Вільну ногу піднімайте і опускайте. Прес в цей час тримайте напруженим. Зробіть 10 разів для кожної сторони.

Скручування в упорі  Станьте в планку на передпліччях. Таз підтягнутий, прес напружений. Поверніть стегна вправо, потім вліво так, щоб корпус залишався на місці. Повторіть 20 разів.

Велосипед  Ляжте на спину, зімкніть руки за головою. Відірвіть лопатки від підлоги. Потягніться правим ліктем до лівого коліна. При цьому праву ногу тримаєте прямою і не опускайте на підлогу. Після цього виконайте аналогічний рух в інший бік. Повторіть 20 разів.

Ножиці  Ляжте на спину, притисніть поперек до підлоги. Потім зімкніть руки за головою і підніміть плечі. Замріть в цьому положенні і підніміть прямі ноги. Розведіть ноги в сторони, потім зведіть їх. Повторіть цей рух 10 разів.

Бічні скручування  Сядьте, перенесіть вагу тіла на правий бік. Корпус відведіть назад, ноги відірвіть від підлоги. Потім зігніть їх в колінах і одночасно потягніться до них всім корпусом. Виконайте 10 повторень для кожної сторони.

Щоб живіт був плоским, обов’язково потрібно працювати над спиною. Чергуйте тренування для преса з тренуванням для спини, і отримаєте чудовий результат!Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

З нетерпінням чекаємо ваших коментарів! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector