Борис вважав себе сильним мужиком, але після того, що сталося, довго не міг відійти

Коли після ранкового суботнього дзвінка Люба раптом почала збиратися на роботу, сказавши, «терміново викликають», чоловік прийняв це як належне. Звичайно, у них були деякі спільні плани, але, врешті-решт, раз дружина буде на роботі, він може дозволити собі трохи розслабитися. Борис вирішив піти в гості до свого хорошого друга Сергія. Дзвонити він не став, подумав «нехай буде сюрприз». Борис по дорозі зайшов до супермаркету, купив випити і закусити і вже через пару годин після відходу жінки, дзвонив у двері квартири Сергія. Той відкрив не відразу.

Зробивши перелякані очі, запитав на порозі:

– «Ти чого тут?». Подумавши, що приятель ще просто толком не прокинувся, Борис відсунув його плечем і увійшов у квартиру. Поплескав кращого друга по плечу і вручивши йому пакет для чоловічого застілля, Борис сказав другові, мовляв, йди на кухню, накривай на стіл, а сам витягнув телефон і набрав Любу. Подумав, що їх дружні посиденьки можуть затягнутися до вечора, треба попередити кохану «можливо, він сьогодні затримається». Коли Борис притулив «трубку» до вуха, він подумав, що у нього почалися глюки, добре йому знайома мелодія телефону Люби чулася десь зовсім поруч. Борис ватяними ногами пішов на ці звуки і зупинився перед спальнею Сергія. Ще нічого не розуміючи, він штовхнув двері. Люба лежала на ліжку. Побачивши чоловіка, скрикнула і ривком натягнула на себе ковдру. Її телефон лежав поруч на стільці, видаючи мелодію, яку Борис сам дружині і ставив. Влаштовувати скандал Борис не став. Він розумів, що якщо почне з’ясовувати стосунки, то недалеко і до біди. Він знайшов у собі сили піти мовчки. Правда, кулаки ще довго стискалися самі собою. Бути зрадженим коханою дружиною, яку він на руках носив, і найкращим другом, з яким вони не один пуд солі з’їли … Що може бути гірше …

Пізніше, коли Борис переїхав на орендовану квартиру, Люба не раз телефонувала йому і навіть приходила, намагалася домогтися пробачення.

Пошепки

Борис не пробачив. Друг просити вибачення не приходив. Хоча, який він тепер друг? Борис вважав себе міцним мужиком, але після того, що сталося довго не міг відійти. У свій час навіть запив, опускаючись в цей вир все глибше і глибше. А потім до нього прийшла Настя, колега з роботи, запитати, чому він не ходить на роботу і не відповідає на дзвінки.

– «Начальство послало?» – посміхнувся Борис.

– «Ні, я сама» – Настя опустила погляд і смішно почервоніла. «Просто я хвилююся». І тут Борис згадав, як мужики на роботі жартували над ним, нашіптуючи, що Настя в нього таємно закохана. Він ніколи не надавав цьому значення. Але тепер глянув на неї іншими очима. Борис зрозумів, що всі ці чутки – правда. «Що я творю, адже життя не закінчене» – подумав він, глянувши на безлад в кімнаті і пішов виливати в раковину залишки спиртного.

Можливо, Борису варто було пробачити зраду дружині?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector