– Божечки, то я тебе виховували, а ти так зробила?! – кричала мама, коли дізналася таємницю мого коханого хлопця

У мене є коханий хлопець, Олексій. Ми зустрічаємося вже рік. Все у нас добре, крім одного – він одружений. 

Ми познайомилися на роботі, Олексій був керівником мого відділу. Дуже лагідно до мене ставився, допомагав з паперами та документами, коли директор сварив – то Олексій за мене заступався. Якби не його поміч, то мене, напевно, поперли б з тої роботи через тиждень. 

І так у нас все якось закрутилося. Спершу я не могла зустрічатися з ним, бо було соромно. Ну виходить, що він зі мною зраджує своїй дружині. Однак, Олексій казав, що у них вже давно нема того кохання:

– Повір, я вже її навіть бачити не хочу. Вона пиляє і пиляє, мозок ложечкою виїдає. 

– Так чому не розлучишся?

– У нас син, йому 10 років. І я боюся, що після розлучення він мене зненавидить. Тим паче, я сам розумію, як це – коли батьки розлучаються. І не хочу, аби Олег мав такі травми, як у мене. 

Місяць тому я вирішила все-таки поставити крапку в стосунках з Олексієм. Так, я його щиро кохала і хотіла мати родину. Але не могла позбутися думки про зраду. Мені час від часу було навіть гидко дивитися у дзеркало, почувалася останнім стервом на цьому світі. 

Однак, наша розлука тривала аж 4 дні. Я не могла дихати без Олексія, без його обіймів та поцілунків. Ну отак закохалася, що життя без нього не уявляю! 

Поки що ми не говоримо про його розлучення. Не хочу вкотре сваритися з ним та псувати стосунки. Олексій думає про це поговорити з сином, коли він підросте. Але це дуже довго чекати. От коли він скаже? Коли Олегові буде 18 років? Це дуже і дуже довго!

Пошепки

Але в цю гру вступив інший гравець – моя мама. Вона знала про Олексія все, крім того, що він одружений. І якось побачила його з жінкою десь випадково на дворі. 

– Доню, на чужому нещасні своє щастя не побудуєш! Господи, ну невже ти не розумієш?

– Мамо, але я його кохаю. Він обіцяв, що розлучиться.

– Ага, навісив тобі на вуха лапші, а ти дурненька, віриш. Та не буде він розлучатися, повір. Йому зручно жити на два ліжка! 

Слова мами мені остаточно збили з пантелику. От я дійсно не розумію, як мені далі бути і що робити. 

З одного боку, я дуже сильно кохаю Олексія. Він мужній, розумний, турботливий. Я з ним почуваюся такою щасливою, от просто наче квітка розцвітаю. 

Але боюся дуже осуду родичів та мами. Ну як вони відреагують на те, що я забрала чоловіка з родини, залишила його сина без батька? Та мене просто заклюють! 

І я вже сумніваюся, що Олексій дійсно наважиться на розлучення. А я не хочу роками на це чекати. 

Мені тільки 25. Я ще молода, зелена, в житті нічого не тямлю. Будь ласка, скажіть, як краще вчинити. Я просто хочу бути коханою та щасливою. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector