Братові набридли вічні питання мами про його наречену, тож він вирішив покепкувати з неньки і привів додому дуже своєрідну дівчину. Втім, здається, він трохи перестарався

Наша мама – дуже своєрідна жінка. Вона ніколи не вчиняє скандалів та істерик, зате своїм ниттям ця жінка може довести навіть людину зі сталевими нервами. Більшість прогинається від такого напору. Зате я з братом уже звик до такої форми маніпуляцій. Ми навіть намагалися протистояти їй. І якби не ці спроби, то матір давно вже зламала б нам життя.

Нещодавно брат привів до мами свою дівчинку. Олена виявилася дуже милою та привітною дівчинкою. Та ще й якою скромною! Слова зайвого не сказала майбутній свекрусі, але, повірте, і це нашій мамі не сподобалося. 

– Ніяка. Як тіло без душі. Вона нам не підходить. Симпатична, але характеру ніякого. А життя важке, тут треба вміти показати себе. Тільки донизу тебе тягнутиме,- начитувала мама своєму синові. 

Брат мовчав. Він не поділяв материної думки, бо зустрічався з Оленою вже п’ять років. усе навіть до весілля йшло. І єдиною перешкодою на цьому шляху була свекруха. Брат точно знав, що життя вона їм не дасть. Олена, може, і змирилася б з такою долею, але для чого мучити дівчину?

І ось нещодавно з друзями мій брат обговорював це питання. У них виникла ідея. Потрібно було провчити неньку.  Вилив він душу й мені, тож і я про цей хитрий план усе знав. Придумала це наша спільна подруга Аріна. вона у нас доволі своєрідна особистість. Усі на неї завжди звертають увагу. Чому? Тому що вона напрочуд висока, широкоплеча, має татуювання, пірсинг, а волосся щотижня нового кольору. Та ще й одягається як! Таку важко не помітити.

Загалом, Аріна і Олеся – дві різні людини. Контрастні, так би мовити. Чого тільки варті їхні різні характери! Та й за словом Аріна в кишеню не лізе, не те що “ніяка” Олеся. Напевне, така мамі точно сподобається!

Фрик девушка картинки, стоковые фото Фрик девушка | Depositphotos

Так і розпочався наш експеримент. Брат вдав, що кинув Олену, трохи “постраждав” і заявив матері, що знайшов нову дівчинку, яка справді значно краща, як і казала ненька. Так що мама почала накривати на стіл, бо син пообіцяв на тижні познайомити її з новою невісткою.

Настали вихідні брат і все-таки привів Аріну до нашого дому. Мама тільки двері відчинила і одразу за серце схопилася. Висока, вся в тату, невихована та ще й одяг, ніби вона в бар зібралася, а не до майбутньої свекрухи.

– Рада бачити!- засміялася Аріна і взялася обнімати матір.

Я такою нашу неньку ще ніколи не бачив. Вона навіть вимовити нічого не могла. Зате Аріна почувалася, як у себе вдома. Вона, навіть не роззувшись з вулиці, одразу пішла у вітальну до святкового столу. 

– Скромненько у вас. Ремонт би не завадив,- кинула Аріна.

– Ну можна. Ми ванну хотіли переробити.

– Яка ванна? Весь дім!

– Навіщо?

– Я в такому жити не буду. Моя кімната має бути пристойною.

– Яка ваша кімната? – мама аж поблідла.

– Ну та, яку мені обіцяв ваш син. Ми ж після весілля з вами жити будемо. 

– Як весілля?

– Отак, у нас вже все розплановано. А що тягнути?

Мама хапала ротом повітря, мов риба. А сама поглядала то на гостю, то на свого сина. Останній тільки знизав плечима. 

– Треба швидко все робити, щоб живота видно не було на заручинах.

– Якого живота? Ви вагітні? – з жахом запитала ненька. 

Аріна замислилася, глянула на живіт, а тоді випнувши його якнайбільше вперед, сказала:

– А що, не видно? Другий місяць уже.

Мама за голову схопилася. Як діти? Коли? Вона ще не готова стати бабусею. Ще й з такою невісткою. 

– Онука вам лишимо. Я б своїм батькам віддала, але вони часто в запоях. Так що, нехай у вас поживе, а там буде видно. Ви ж не будете проти?

Мама навіть не знала, що відповісти.

Той вечір був схожий на якусь театральну постанову.  Де головною актрисою була Аріна. На мамі вже лиця не було, вся поблідла, знітилася. Здавалося, що вона скоро заплаче. 

Traurigkeit Зображення, стокові фотографії та картинки Traurigkeit

Перед 23 Аріна нарешті пішла додому. Вона прощалася так, ніби вже й справді встигла породичатися з нашою мамою. І пообіцяла, що скоро знову зайде і гості. Хай та їй сумок з продуктами спакує. А там і речі перевозити почне.

Брат разом з Аріною вийшов. Я сидів на кухні і спостерігав за мамою. Вона обережно підійшла до мене, сіла поруч і почала ділитися враженнями.

– Аж лячно від такої невістки. От Оленка була такою хорошою дівчинкою…

Коли брат повернувся додому, мама взялася переконувати його, що з весіллям поспішати не треба та й дівчина ця – йому не пара. Але брат тільки знизав плечима, мовляв, питання вже вирішене. Повернув би Олену, але ж ненька проти. То що вдієш. Уже буде те, що є.  Вона ж сама хотіла невістку з характером.

Цей цирк тривав тижнів три, щоб мама могла справді повірити, що це реальність. Увесь цей час ненька місця собі не знаходила. Боялася, що з дня на день нова невістка все-таки надумає до неї переїхати.  А потім усім це набридло і брат заявив, що розійшовся з Аріною. Мама запитала за онука, але син збрехав, що просто тест поганий попався.

Нарешті в домі стало легше дихати. Брат трохи потягнув, а тоді повідомив, що знову повернувся до Олени. Не повірите, але мама так зраділа цій новині. Тепер вона розхвалювала дівчину, розказувала, яка хороша з неї вийде невістка. Навіть в гості її запросила.

Такого театру я ще в житті не бачив. Але ж подіяло! Може, це було дещо грубо та неправильно, але допомогло мамі багато чого переосмислити. Тому брехня на благо.

А ви схвалюєте чи засуджуєте цей вчинок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector