Британія внесла українського художника до списку “100 геніїв сучасності”

Іван Марчук народився в звичайному волинському селі, і ніхто б тоді не міг подумати, що цей чоловік стане справжнім генієм. Він став популярним на цілий світ, за своє життя він намалював понад 4000 картин та організував понад 100 персональних виставок!

А таку популярність Марчук отримав завдяки тому, що винайшов в мистецтві новий стиль, який отримав назву пльонтанізм. Так прозвав цей стиль сам Марчук, адже його роботи містять велику кількість деталей, які просто переплітаються одні з одними. Саме це створює дивовижний ефект 3D.

Картини Марчука дуже ціняться мистецтвознавцями в Європі, США, Австралії, а в 2007 році художник й взагалі був включений до британського рейтингу «Сто геніїв сучасності», який формувала газета «The Daily Telegraph».

Окрім цього Іван Марчук отримав ще й безліч винагород та міжнародних премій. А ми вирішили поділитися його роботами з вами.

Захоплення малювати було в Івана Марчука ще в дитинстві, хоча дорослі хотіли, щоб він став біологом або хірургом. Правда, творче начало перемогло.

Особливість художника полягає в тому, що він використовує не звичайні малярські мазки, а створює дивне мереживо на полотні, що формує картину. 

Його абстракції просто зачаровують, а окремі роботи ще й створюють вигляд 3D картин. 

Вам подобаються картини українського художника?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: