Брутальний хлопець на спір станцював танець живота і став зіркою Інтернету

Пам’ятаєте серіал «Клон»? А веселу пісню Amr Diab — «Nour El Ain», під яку там танцювали танець живота? Тепер вона знову популярна, а все завдяки цьому хлопцеві.

Один кавказець відпочивав зі своїми друзями. На спір йому довелося танцювати танець живота. Це повинно було бути не просто секундне кривляння, а справжній, красивий танець. Хлопець не розгубився і зробив те, що від нього вимагалося. 
Якраз завдяки щасливому випадку на флешці з музикою, яка стояла в його машині була пісня Amr Diab — «Nour El Ain». Знайшовши потрібну композицію, хлопець пішов у танок. Вийшло у нього нітрохи не гірше східних танцівниць. З гумором і вогником. Друзі гідно оцінили його смішний виступ. Ну і хто сказав, що у горян немає почуття гумору?

Хлопець не знав, що в цей час його друзі знімають цей танець на телефон. А після того, як вони виклали відео в інтернет, цей хлопець став справжньою зіркою. Ну а пісня з популярного серіалу «Клон» отримала друге життя.

Тільки подивіться, як хлопець запалює під пісню Amr Diab — «Nour El Ain». Якщо сподобався ролик, не забудьте поділитися ним з друзями! А ви зможете повторити?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: