Будьте вдячні за все, що у вас є, за всіх, хто у вас є, і за те, ким ви є

Якщо людина здатна відчувати вдячність за те, що вона має, вона дійсно є щасливою. Потрібно навчитися зосереджуватися на позитивних моментів в нашому житті.

1. Поточний момент – це єдиний момент, який у нас є. 

Життя – це не минулі події, це не майбутнє, а те що триває тут і зараз. Навчіться бути вдячними не за те що було чи буде, а що триває зараз. За кожен наш подих, за печиво, що на столі чи ароматний чай. За те, що сонце світить,  що всі рідні живі й здорові. За те, що ви засинаєте в теплому й м’якому ліжку, й у вас є для чого просинатися вранці. 

2. У нас є більш ніж достатньо. 

Інколи потрібно вміти дякувати навіть просто за те, що ми живі й поруч з нами люди, які заслуговують на нашу турботу. Інколи цього цілком достатньо для того, щоб відчувати себе щасливими. 

3. Чим більше вдячності ми виявляємо, тим більше позитиву притягуємо у своє життя. 

Навчіться відчувати вдячність одразу після того, як ви пробудилися й розплющили очі. Попереду у вас ще один день, з безліччю нових можливостей, набувайте досвід, який вам пригодиться. 

4. Вдячність дає нам силу прощати. 

Вона підсилює емпатію й звільняє від накопиченої агресії. Будь-який досвід, отриманий нами під час подорожі життям (хороший чи поганий), це всього лише урок, який слід засвоїти, щоб продовжувати рухатися далі. І ми завжди повинні бути за нього вдячними. Пам’ятайте, в зоні комфорту розвиток неможливий.

Пошепки

5. Вдячність відкриває двері для нових відносин. 

Відчуття вдячності зцілює навіть зранені душі. Подяка допомагає вивільнити негативну енергію, образи, біль та агресію. Як тільки ви дозволите вдячності заповнити ваше серце, то станете щасливішими, добрішими. З кожним днем ви будете помічати все більше речей, які зігрівають душу.

6. Вдячність робить сон міцнішим. 

Це стосується як фізичного, так і духовного стану. Вдячність позбавить вас стресу, напруги в кінці дня. Ви будете перебувати у внутрішній гармонії з собою та з навколишнім світом. Спокійні думки налаштовують на кращий та якісніший відпочинок. 

7. Вдячність за будь-який життєвий досвід – це ключ до щастя.

Навчіться сприймати всі неприємні моменти власного життя, як важливий досвід, навчіться дякувати за кожну хвилину, коли ви почуваєте себе роздратованими, розчарованими, роздавленими та пригніченими. Саме в цей період ви виробляєте в собі стержень, мужність та стійкість. Всі ці риси допоможуть вам впоратися з майбутніми перешкодами. 

Будьте щасливими!

Чи відчуваєте Ви вдячність за своє життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector